Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan baba mellett végezhető...

Olyan baba mellett végezhető munkát szeretnék találni, ami nem hálózatépítés és piramisjáték, mert sajnos ezekkel van tele a net. Bármiféle megoldás érdekel, ami akár csekély jövedelmet is hoz. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem fogsz ilyet találni... :(
2009. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt nem rég kaptam hallgasd meg hátha segít! Én most hallgatom. Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

[link]

2009. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is kerestem de nem találtam.

De ha találsz, akkor írj nekem is. Köszi.

2009. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A húgomnak ez jött be, egy kismamatársa csinálta: [link]

Nem kell házalni, nem kell ügynökösködni, terméket rányomni emberekre, hívogatni és megutáltatni magad a barátaiddal, tapsikolós agymosásokra járni hétvégén.

Ha kicsit ráver, a havi százas megvan belőle, ha pedig szinte semmit nem csinál, egy szolid 50.000 Ft-ot még így is csenget (most már!).

Mivel éjjeli bagoly, este 10 és éjfél között szokott dolgozni 2 óra hosszát. Szereti, mert jól jött, megbízható és kényelmes, és fontolgatja, hogy megpróbál belőle még többet kihozni!

2009. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF!!!

A 4-dik válaszoló úgy látszik nem tud olvasni, NEM hálózatépítő munkát keres a kérdező!

Remélem a kérdező, mélyebben is elolvasta a linket!!!

2009. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam persze. Férjem rá is kérdezett, mert nem látta, honnan a link, hogy mikor hagyom már abba ezeket a piramisos marhaságok olvasását.

Nem egyáltalán nem ilyenre gondoltam, de az az igazság, hogy már feladtam.

Egy biztos, nem veszek próbacsomagot, nem adok el semmit, senkinek, nem szervezek be embereket, nem networkozom, elegem van nagyon ezekből.

Úgy látom , amit keresek nem létezik.

2009. máj. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!