Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor ér haza a párotok a...

Mikor ér haza a párotok a munkából, és mi estig a "forgatókönyv"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a játékra, fürdetésre, vacsira, mikor alszik el a picurkátok, és ti..
2011. jan. 7. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

6 körül ér haza az "ember".

Közös vacsi, utána a kisebbeket lefürdetem, elkészítem a másnapi ruháikat, elpakolom a konyhát (hű ezt rohadtul utálom) és lefektetem a gyerkőcöket.

Ezalatt lefürdik a család feje és berogyik a híradó elé.

Én felhajtok egy pohár bort és megyek zuhanyozni.

Ha nem alszik el a férjem, mire odaérek, akkor még dumálgatunk kicsit.

2011. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben jön a párom, azaz 18 körül és nem később, akkor:

-apa vacsizik, majd játszanak együtt, megvacsoráznak, megfürdeti apa a kisfiúnkat.

Közben beszélgetünk is, ha tudunk.

Szóval apás esték vannak. Ha későn jön, akkor én vagyok csak vele, + kismama is vagyok.

2011. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 17 óra körül ér haza a férjem. Eszik, majd ma pl kivitte a levegőre 21 hónaposunkat. Ha nem mennek ki akkor itt bent játszanak, majd 7 órakor fürdés van, általában mindketten ott vagyunk, többször fürdeti ő is, van hogy én, ennek nincs forgatókönyve. Fürdés után még pár percet játszanak, ő öltözteti általában pizsibe, addig én megcsinálom a kakaóját. Majd én teszem le aludni, apa sosem rakta le.
2011. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1/2 7-re ér haza.

Először is szigorúan megiszunk közösen 1 kávét,és közben 1/2 órát kettesben beszélgetünk.

7-kor közös vacsora,utána vagy én fürdetem a gyerkőcöket vagy ő.Ágyazunk TV--ünk,felváltva fürdünk.

8-kor elmegyek olvasni a gyerekeknek.Ő addig TV-ik.

Amikor bemegyek a hálóba már gyakran alszik....sokat dolgozik mostanában.

2011. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél 6-kor ér haza a férjem, kávézunk, játszunk, vacsizunk 7-ig. Ezután én elviszem fürdeni a picit (2hós), utána szoptatom. Fél 8-kor a férjem viszi fürdeni a nagyot (2éves), kb 8-ig fürdenek, aztán vacsikakaóznak, elolvasnak egy mesét, majd alszanak. Ezalatt kb elalszik a pici is.

Fél 9-től már magunk vagyunk, kettesben, beszélgetünk, tévézünk, netezünk, ilyesmi. Én 10 fele szoktam aludni menni, a férjem éjfél fele.

Onnan, hogy hazajön a férjem, én már semmi házimunkát nem végzek, mindent megcsinálok szigorúan fél 6-ig. Hétvégére sem hagyok semmit, még bevásárlást sem, mindent hétköznap csinálunk a gyerekekkel.

2011. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

De jó nektek:)

Nálunk annyi mosogatnivaló gyűlik össze, hogy naponta többször is kell mosogatni, sőt mindennap kell porszívózni is a 3 éves után, főzni is frissen szoktam, sajnos én ezeket nem tudom letudni a héten, hogy hétvégére ne maradjon:)

2011. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem spec. nem jön haza hétközben. Egyedül vagyok egy 11 hós és egy 29 hós gyerekkel. Ez így elég kemény...Várom a hétvégéket, mert nem így vállaltuk az elején de így alakult a munkája.
2011. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!