Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám csak egy óra múlva ér...

Anyukám csak egy óra múlva ér majd haza a munkából. Mivel tudnám elfoglalni magam ilyenkor? (Számítógépeztem, tévéztem, rendet raktam stb. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Most fogok megágyazni, fürdővizet engedni, beszedni a kimosott, megszáradt ruhákat, megteríteni vacsorára. Viszont ez nem tart sokáig (max. 20 perc), és még hosszú a nyár. (Ja, azt elfelejtettem írni, hogy Anya csak hétvégén dolgozik sokáig, hétköznap már 5 körül itthon van. Különben idegenforgalommal foglalkozik, utazási irodában dolgozik.)
2011. jún. 18. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Rendes vagy hogy segítesz neki. :)

Szerintem olvass könyveket. :)

2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az olvasást ajánlom. Vagy ha tudsz készíthetnél valami vacsorát. Szépen megterítesz, biztos nagyon jól esne neki. :) És tényleg nagyon jó fej lehetsz, ha ennyit segítesz! Biztosan büszke rád anyukád!
2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kötés, horgolás, varrás, hímzés vagy más kreatívkodás?

Esetleg barátokkal együtt?

2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kötelezőket olvastam.:D
2011. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a Szent Johanna Gimi köteteit! :) Nagyon jó könyvek, garantáltan jobbak mint az Alkonyat....halgass zenét. Írj blogot :/
2011. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

Egész nyáron otthon fogsz ülni, és anyukádat várni?

Mert akkor tényleg nagyon hosszú lesz a nyár. Barátokkal, ha vannak szervezz programokat mondjuk, vagy akár egyedül is mozdulj ki!

2011. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!