Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul gondolom? Elég fura a...

Rosszul gondolom? Elég fura a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves múlt.IMÁDOM!!!!Párom nagyon szeretne tesót.Mostanában azon agyalok,hogy ha lesz kistesó mindkettőt ugyanúgy szeretem majd?A pici mindig a kedvenc,legalábbis ez a tapasztalatom.Rosszul gondolkodom??Több gyerekes anyukák!Nálatok nem volt ilyen Fura gondolat???Szeretném a picit is.Nem erröl van szó.
2011. jan. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondoltam.Hogy lehet kettőt szeretni ugyanúgy?

De lehet, megtudnám zabálni mindkettőt.Azt sem tudom melyiket puszilgassam jobban!És minthogy most folyton egyről beszélsz, akkor majd kettőről fogsz.

Ezt majd csak akkor fogod tudni, mikor mindkettő ott lesz a kezedbe/melletted.:-)

2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Engem pont egy ilyen kérdésért néztek a minap hülyének(én kérdeztem).

Hogy próbáljak válaszolni is: Barátnőmnek ikrei vannak(nem ő nézett hülyének). Ő azt mondta, nincs különbség. Imádja mindkettőt.

2011. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van-egy nagy(aki tényleg nagy,mert 18 éves)-és egy kicsi,aki 2.5 éves.Mindkettőt IMÁDOM,de másért.A nagyot azért,mert szinte a fél életemet Vele éltem le,a kicsit azért,mert jött,itt van,és szükségünk van egymásra...tervezünk még egy gyereket,szerintem Ő is egyenrangú "lesz".Azt mondják,a szeretet nem osztódik,hanem hatványozódik.Ez ránk maximálisan érvényes!
2011. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BOCS,az idézőjel helye:"egyenrangú".Nem a lesz!.Na,megyek is aludni...
2011. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor terhes voltam a második babával bennem is felmerült ez a kérdés.

De amikor megszületett megkaptam a választ, lehet ugyanúgy szeretni mindkettőt.

2 éves és 2.5 hónapos fiúk anyukája

2011. jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!