Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jók a junior gyerek tej...

Mire jók a junior gyerek tej italok?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam, még reggel-este kap tápszert. Felmerült bennem hogy esetleg lecserélném erre a junior italra. Nem tudom lehet-e? Ez ugyanolyan értékű lenne mint a tápszer? Magyarul este jól lakna vele?
2011. jan. 8. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól lakna vele, tulajdonképpen a tejital is tápszer, csak már közelebb van a tejhez a tápszernél. Legalábbis én így tudom. Én most fogom kipróbálni a 13 hónapos kisfiamnál.
2011. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tartalmasabb vacsi, majd lefekvéskor tejital. Én is ezt csinálom. Ugyanugy alszik reggelig, mint a tápszerrel. Szerintem ebben a korban már elég nekik a tejital is, hisz lényegében nem az a vacsorája, hanem az csak egy jó adag öblítés:)
2011. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy kellemesebb az íze,mint a tápszeré.
2011. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tápszer és a tej között van valahol. 15 hónapos a kisfiam, ezt kap reggel és este. Már nem tápszer, de sokkal több vitamin és ásványi anyag van benne, mintha sima tehéntejet inna. Tavaszig biztosan maradunk ennél, aztán majd meglátjuk.
2011. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Már 1 éves kora óta azt kellett volna kapnia.
2011. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az lehet, de nem tudtam róla. Nem beszélve arról hogy a tápszere 2000 ft ez a tejital meg 3600 ft, kicsit húzós
2011. jan. 19. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Már egyéves kora óta ezt kellene kapnia? Ezt ki mondta? Az én kisfiam tápszerén pl. az van, hogy hathónapos kortól akár hároméves korig. Rosszat azzal biztosan nem csinálsz, ha tápszert adsz, nem kötelező a tejital. Mi kipróbáltuk, és nem vált be, nem ízlett a kisfiamnak, úgyhogy továbbra is a megszokott tápszerét issza, megjegyzem, szereti, jól lakik tőle, úgyhogy nem látom értelmét a tejital erőltetésének... Első válaszoló voltam.
2011. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tipp, ha van a közeletekben Müller: Bebivita tejital csak 1090 Ft. Kisfiam eléggé finnyás, de ezt mégis szívesen issza. :)
2011. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miylen tjital 3600 ft??

A legdrágább 2100 körül van DM-ben a Milupa, Mildibé még olcsóbb.

[link]


de többi sincs-még a Brendonban sem 3600

2011. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!