Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit válasszam?

Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 9. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám!
2011. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uhhh 2. szavakat sem találok....



Én az elsőt venném hasonló van nekünk is, szeretem a fix, nagyméretű, felfújható kerekeket :)

2011. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van esely ra, hogy lesz megy gyermeketek, akkor a rozsaszin kocsit en nem vennem a helyedben. Ha par even belul szuletik testver, akkor nyilvan o orokli majd a kocsit, ha fiu baba lesz, akkor zavarhat majd benneteket a szin.


Amit en meg figyelembe vennek az a suly lenne (de itt a harom kozul csak az egyik sulya van kiirva, tehat erre rakereshetsz mas oldalakon), mert a nehez kocsit nem csak emeletre rossz cipelni, hanem autoba rakni sem kellemes, sot, 20-30 meter cipeles is rossz lehet, ha mondjuk kozben a gyerek is a kezedben van (ami nalunk gyakori, mert mar a haz elott kivettem a babat, osszecsuktam a kocsit es ugy vittem be a helyere, mert nem akartam a kerekeket vegig guritani a padlon miutan az utcan jartunk vele).

En magas vagyok, igy a babakocsik 70%-a ki van zarva, mert nekem olyan kocsit tolni, aminek 105 cm alatt van a tolokarja kinszenvedes, foleg hosszu tavon. Inkabb a 110hez kozelitoek jok, abbol meg nem sok van, ami mas szempontoknak is megfelel.

Errol sincs itt info, ha magas vagy te is, akkor ennek is nezz utana.

2011. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első van,nagyon szeretem.Igaz nem könnyű,de nagyon stabil,nagy a kosara sok minden belefér.Két különböző karfája van,lábzsákja,tehát bármelyik évszakban jó.A tolókar állítható,ezt külön szerettem,mert én alacsony vagyok,a férjem magas,és mindkettőnknek kényelmes.
2011. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A második hozzászólnak inkább nem írok semmit...


Mi pont a másodikat gondoltuk, ahhoz van bébihordozó is. De még nem döntöttünk. Várok még hozzászólásokat!

Amúgy én nem vagyok magas, 165 cm.

2011. jan. 9. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

2. vagyok

Azért fiú pulyának ne vegyél rózsaszín babakocsit...

Azért kérdeztem...............

2011. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mostmár aztán bőven elég volt a kölyközés meg a pulyázás! Szégyelld magad!
2011. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!