Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akiknek sokat...

Van itt olyan akiknek sokat van távol a férje a családtól? (külföld). Hogy bírjátok? Nem hiányzik nagyon h együtt legyetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még csak tegnap ment el a férjem Németo-ba dolgozni, de nem tudom hogy fogom kibírni. 2,5 éves a nagylányom, a pici 9 hónapos. Barátnőm nemigen van, a legrosszabb az hogy nincs kivel beszélgetni.

Neked mekkora babád?

2011. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En a masik oldalrol irok de benne van a noi oldal tapasztalata is. Ekezetes betuim itt nincsenek, ezert elore is elnezest kerek. En Ausztraliaba jottem ki, a kedvesemet es a fogadott lanyomat hagytam Magyarorszagon, evek ota ismerjuk egymast de a kapcsolat meg friss. Nos, csak olyanok vagjanak bele ilyesmibe, akik tudjak magukrol, hogy lelkileg nagyon erosek. Szeptemberben jottem ki, legkozelebb karacsonykor latom oket itt, majd utana aprilisban Magyarorszagon, a tobbit meg meg nem is tudjuk, mert a vizumuktol fugg mikor jonnek ki utanam vegleg. Mindketten megszenvedjuk ezt az idoszakot, a fontos az, hogy legyen kontakt, e-mail, Skype videoval, az nagyon sokat segit. Es ha az embernek sirni is van kedve a masik hianyatol probaljon mindig a pozitiv dolgokra koncentralni, arrol beszelni, kulonben az egyik fel depresszioja lehuzza a masikat is. Naponta 1 ora kell, a Skype nagyon nagy aldas, olyan mintha ott lennenk egymas mellett, meg ha tudjuk is hogy csak illuzio. Mellette talalni kell olyan elfoglaltsagot ami kihuzza az embert a masik hianya okozta depressziobol. Erre peldaul a futas nagyon jo, de mindenfele testmozgas alkalmas. Minel tobbet kell emberek kozott lenni, programokat szervezni, az segit hogy gyorsabban teljen az ido. Kozben persze mindvegig ott motoszkal az ember fejeben hogy megeri-e, nem lenne-e jobb mindent feladni amit eddig elert es visszamenni a csaladhoz. Na ezert kell erosnek lenni, mert jozanul kell felmerni, hogy a masik miert van tavol, miert dolgozik a csaladjaert messzi orszagban. Letfontossagu, hogy mindket felnek egyforman fontos legyen a folyamatos kapcsolattartas, kulonben annak hianyat a kapcsolatuk szenvedheti meg de nagyon. Nagyon fontos hogy legyenek kituzott celok, nekunk most a karacsony es az aprilis. Ami problemak, megoldando feladatok kozben jonnek azokat majd megoldja az ember amikor ott van, nem kell elore stresszelni miatta, epp eleg gond a masik tavollete. Egyszoval nagyon nehez, ezt csak az tudja elkepzelni aki szereti a masikat es benne van ebben a szituacioban. De ha a kapcsolat vagy hazassag kiallja ezt a probat es erosebbe teszi oket akkor utana mar nem nagyon tudja semmi megtorni az embert.
2012. okt. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!