Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehetőségek...

Tempest kérdése:

Szerintetek milyen lehetőségek vannak, ha egy másik gyermek nagymamája erőből pofon vágta a harmadikos fiamat?

Figyelt kérdés
Pár perccel előtte a két srác vitázott valamin, az unokája panaszkodott, Ő meg azt gondolta, hogy akkor Ő mos üt. Semmi komoly nem volt a vitában (milyen a másik pulóvere. ). Ti mit tennétek, vagy van-e valamilyen jogi lehetőségem?
2011. jan. 13. 10:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én azokat az Öregeket tisztelem, akik nem a korukra hivatkozva kérik a tiszteletet, hanem kivívják maguknak a viselkedésükkel, életformájukkal, lényükkel.

A többi ugyanolyan ember, mint bármelyikünk, kortól, nemtől függetlenül. csak azért, mert annyi idős, azért pofozhat?!? ugyan már, gondolkodjunk.....

2011. jan. 13. 10:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszélj vele és azt követően a fiaddal is - hogy tudja, ha nem az öregasszonynak volt igaza, a szülei mindig mellette állnak.


Nekem is volt tegnap egy jó kis öreges sztorim. 9. hónap végén járok, vagyis az állapotom eléggé látványos. A metróban egy háromhelyes rész volt üres, a 60-as nyugger pár felszállt, gondoltam, elférek mellettük. A nő viszont letette a táskáját, hogy ne tudjak leülni. Megkértem, hogy vegy az ölébe, erre kerek-perec válaszolt, hogy nem, mert az nem kényelmes. ÉS senki az egész metrón nem szólt rá.

Még most is nagyon ideges vagyok :S


Tele a hócipőm a vén panelprolikkal, akik azt hiszik, minden megtehetnek.

2011. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Amit válaszolt, abban benne volt minden. Taigetosz neki....
2011. jan. 13. 10:53
 14/16 Nigra ***** válasza:
Ilyesmit én is láttam mint amit a 9hónapos kismami mond. 7-es buszonutaztam (akkor még meg se fogant a lányom.) az egyik megállóban felszállt egy nagyon látványosan pocakos anyuka, akkora pocija volt, hogy csodáltam, hogy nem esik el. felszállt egy öreglány is. az a tipikus öreges magassarkú topán, 20éve lejárt rúzs, kék, homlokig érő szemfesték.. -.- egy darab hely volt, kis híján fellökte az anyukát úgy tolakodott...majd leült és fennhangon aszonta hogy "hmmm" lett volna kedvem ledobni a buszról...ablakon keresztül. (hálistennek rögtön adtak helyet az anyukának)
2011. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia.


En nem vagyok ez a problemazos tipus, de ezt nem hagynam szo nelkul....a gyerekemet senki nem banthatja.....en feljelentenem.

2011. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tenyleg ne hagyd szo nelkul. Szegeny fiad :( az enyem meg csak 18 honapos de jajj annak aki bantani meri most es majd kesobb is a karjat letepnem a helyerol az tuti.

Es igenis miert ne lehetne feljelenteni az oreglanyt? A tetteert vallalja a kovetkezmenyeket.


Majd ird meg mi lett !

2011. jan. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!