Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most kezdődnek a táli ruhák...

Most kezdődnek a táli ruhák leárazásai. Vesztek előre, már jövő szezonra téli holmit?

Figyelt kérdés
Tesco-ban voltunk, a kabátok 2-3000 Ft-ra le vannak árazva és nagyon gondolkozok, hogy vegyek-e egyet jövő télre a kislányomnak. Szerintetek?
2011. jan. 17. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
HA tutira tudod hogy mekkora lesz jővő télen a lányzó akkor vegyél :)
2011. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én veszek, ha találok :) De tutira nagyobbat veszek. Pld. msot 94 cm, de 102 alatti méretet biztosan nem veszek meg :)
2011. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Először is köszönöm a tippet!

Nyáron gyakran veszek téli holmit turiban is.


Ha félévvel elötte veszel nem baba részére hanem kisgyereknek akkor most pl. 86-os ősszel télen kettővel nagyobb méretet kellene venni. Egy éves kortól már nem nőnek olyan gyorsan inkább csak alá kell öltöztetni.

2011. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem veszek, a kislányom legtöbbször nem a korához való ruhát hordja hanem egy kicsit kisebbet, és ez alapján nem tudom mekkorát fog egy év múlva nőni.
2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Én is ilyenkor szoktam bevásárolni a következő szezonra.

Először is ki kell tapasztalni, hogy milyen ütemben nő a gyermek, ennek megfelelően lehet a méretet kiválasztani!

Én már a jövő téli ruhákat is megvásároltam a fiamnak, már csak bakancsot kell neki nézni! Így legalább ha hirtelen jön a hideg, nem kell vásárolni ruhát!

2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En vennek.Megneznem egy atlag gyerek ilyen idösen mekkora,aszerint valasztanam a meretet.Ha egy kicsit nagyobb az nem baj.
2011. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig így vásárolok. A mostani méretnél 2 számmal veszek nagyobbat, kabátból néha még eggyel nagyobbat, ha kicsinek találom. Eddig soha semmi probléma nem volt, pedig már 7 és 5 évesek.
2011. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Meg is veszem neki, úgy döntöttem. Most 20 hónaposan 86-os méretet hord, 88 cm. Azt a méretet választom, ami a 2-3 éveseknek való, tehát 98-as.

Már tavaly is így vettem neki kabátot, el is találtam a méretet. Akkor a C&A-ban volt kuponom és 7ezer helyett 3500-ért kaptam kabátot.

2011. jan. 17. 15:20
 9/17 anonim ***** válasza:

Én egy évig nem tárolnám ruhában a pénzemet.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy a 98-as méret jövőre jó lesz.

Kisfiam eddig picike volt az átlaghoz képest, és most 2 hónap alatt átnőtt egy méretet.

86-osakat hordott, most 98-as kell mind a tesco, mind a cund a méretből.

2 éves.

A lába is 2 cm-t nőtt 2 hónap alatt.

2011. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs, a lába csak 1cm-t nőtt.
2011. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!