Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövő héten kezdek új helyen...

Jövő héten kezdek új helyen dolgozni, de már előre félek mi lesz ha lebetegednek a gyerekek, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig kerestem ezt a munkát, és nem az a fajta, ahol csak beszólok, hogy bocsi betegszabit veszek ki, mert akkor az összes többi kollega szív aki engem helyettesít (iskola).

Félek mi lesz, ha megbetegszenek a gyerekek. Tavaly minden hónapban volt, hogy egy-egy hetet betegek voltak, és 3 hónap múlva meg is vált tőlem a munkáltatóm.

Segítség: a szüleim még dolgoznak, a férjem egyáltalán nem hajlandó segíteni/betegszabira menni. Nem támogatja a munkába visszamenési törekvésemet (legyek otthon, bár pénzt újabban nem ad haza) és szerinte a gyerekápolás a nő dolga (((egy szörnyeteg...))) így betegszabira csak én tudok menni. Bébiszitterre nem telik, bár tudom, hogy az elején ez "beruházás" lenne, de a pénz nagyon kell, mert különben a rezsit sem tudjuk kifizetni (amire a férjem szintén tojik).

Úgy félek hogyan lesz ez az egész! Úgy érzem magam, mintha egyedülálló lennék és 2 gyerekkel tökegyedül kéne lavíroznom. Van más is hasonló cipőben?


2011. aug. 28. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
egyedül nincs meg a gyerek? vagy nagyon kicsik?
2011. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 és 5 évesek. A kisebbik most kezdi még csak az ovit.
2011. aug. 28. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát gondolom nem gyújtják fel a házat, csinálhatsz előre kaját, órák között hazatelefonálhatsz.
2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

4 5 éves gyereket nem lehet egyedül hagyni!! Nem is tudom az előző hogy adhat ilyen buta tanácsokat. Börtönbe is kerülhetsz, ha kiesik az ablakon... meg amúgy is beteg, ápolásra szolrul.


Oscillicocinum -ot vegyél az egy homeopátiás bogyó, az segtít elkerülni az infulenzát. A póréhagyma, a foghagyma, a vöröshagyma is virus, baktérium ölő. Vegyél piacon propolisz cseppeket antibiotikumos hatása vagy, immunerősítő. Ja és ne aggódj.

2011. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

%4 és 5 éveset nem lehet még potthon hagyni.Próbál megelőzni.Vitaminok.....homeopátia...

Keresztszülők?

Tesó?Barátnő?Másik mama?

2011. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy ötéves hogy esne ki egy ablakon ha fel sem éri?
2011. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem tibor úr csak viccelődik:)

Nem lehet valakinek ennyi esze, fel áll egy székre rögtön feléri, játszik a gyufával rögtön égni fog a ház, eltörik valamije, egy 4éves még meg is fulladhat pl egy játék darabon....

Megelőzés:) Szurkolok hogy ne legyetek betegek!!!

2011. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

El is eshet az utcán és benyelhet egy távol keleti vírust...

Ja egyébként az én anyám is tanár egy középiskolában és amikor beteg voltam bevitt a tanáriba ott elvoltam. szétuntam a fejem de elvoltam.

2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
de volt a tanáriba ilyen gép és ilyen dizni fasságokat lehetett játszani, de a jobbak fizetősek voltak és sose vett a galád :@
2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!