Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reggelire mit eszik 1 éves...

Reggelire mit eszik 1 éves gyermeked? Tejpépet, tápszert, tejitalt, főzeléket vagy esetleg valami mást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Főztem nekik kukoricakását, és összekevertem gyümölccsel. A banános-fahéjas volt a favorit. (Már nagyobbak)
2011. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiflit,kenyeret tejjel,vagy kakaóval.
2011. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
reggel (5-7 óra, attól függ, hogy mikor ébred) 1,5-2 dl tej. utána megy még aludni egy kicsit, aztán rendes reggeli, kenyér, vaj, sajt, zöldség (pl. paradicsom, hagyma), néha felvágott is. kiegészítésként időnként 1 babapuding.
2011. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kifli, kenyér, sonka, tojás, gyümölcs...mindig más, ma pl tejbegríz volt, tegnap meg párizsis kenyér(lehet kapni szója és glutén mentes párizsit nagyon finom):-)
2011. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

az én babám ébredéskor (6-7kor) szopizik, aztán kb 8 kor reggelizik, ugyanazt amit a 3 évesem is, és mi is.

Vajas kenyér+lekvár, sajt, sonka(amin látszik h húsból van), virsli, tojás, péksüti, joghurt, kefir, körözött(ami inkább túró+tejföl+pici só). Néha puliszka túróval, juhtúróval, tejföllel.

Tejbegrizt még nem kapott.

Egyéb étkezése már általában az amit mi is eszünk, mert karácsonykor vendégségben kóstolta és azóta nem igazán fogadja el amit neki külön főzök. Kivétel a cékla főzelék, ami a kedvence. Ezért sokkal jobban arra mi kerül az asztalra.

Naponta 4 szer szopik még.

2011. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ébredéskor tej vagy kakaó. 9 felé reggeli pick párizsi, baconos péksüti, tojás, virsli
2011. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!