Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az Angel Care pelenkata...

Milyen az Angel Care pelenkatartó vödör?

Figyelt kérdés
A benne lévő zsákot ki kell üríteni, ha tele lesz, vagy azzal együtt kidobni? Mennyi pelus fér bele kb.? Egy doboz utántöltő kazetta mennyi ideig jó? Meg vagytok elégedve magával a termékkel?
2011. jan. 21. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

kölcsönben volt nálunk, nem pontosan emlékszem, mert nagyon kellett tuszkolni bele a pelenkát, ezért visszaadtuk. úgy emlékszem zacskóval együtt kell kidobni Hagyományos kiskukát használunk, de valóban büdösebb.

2011. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó!

mi csak kakás pelushoz használtuk úgy gazdaságosabb . egy gyereknél egy évre elég egy három csomagos zsák utántöltő kb. 6000,- / év

bele kell tenni a zsákot tartó gyürüt abból kell lehúzni a zsákot meg kell csomózni és mehet ha megtelt elkötni és mehet a kukába.

kb. 30 pelus fér bele kb. sose számoltam de mi havonta üritettük.


egy utántöltö gyürü nekünk egy évszak -4 hónap-


igen!!!!!!!!!!! nagyon szeretem ! tényleg szagzáró. megéri az árát!

2011. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 hónapja használom és nagyon szeretem. Tényleg szagmentes. Havi 1 kazettát használtunk az elején, de a vateráról rendeltem utántöltőt és azzal működik mostanság. (Sokkal olcsóbb!!!) A megtelt zacskót csak levágod a még üres részről, összecsomózod és mehet a kukába! Egyszerű és gyors.

Kb. 20-30 db fér a zsákba egyszerre, de ez azért függ a pelenka fajtájától, méretétől és attól hogy mi a tartalma.:-)

2011. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fehér tetejű van. Eleinte vettünk hozzá utántöltőt, de rohadt drága sajnos. Úgyhogy elég régóta sima 60 literes fekete kukazsákkal használjuk. Egy kifogyott utántöltő kazettát kettévágtunk, az egyik felét belerakom, áthúzom rajta a kukazacsit, kihajtogatom körbe a gyűrűbe, majd a kazetta másik felével lerögzítem. :) Így egy kicsit olcsóbb megoldás.

Viszont a kakis pelusokat mi nem dobjuk bele, mert annyira azért nem zárja el a szagot, hogy ne érezzük (vagy a kisfiam kakkant extra büdöset). A kakis pelusokat uzsizacsiba rakom, és azonnal a kertben lévő nagy kukánkba dobom bele.

2011. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Libero Klubnál lehet most kapni 25 pontért, és nagyon tetszik. Az első babánknál sima zárható vödröt használtunk (hivatalosan az is pelenkatartó vödör), de annak tényleg olyan szaga volt, hogy kb. két hónappal a kicsi születése után már egyáltalán semmi kedvem nem volt kinyitni sem, mert az egész lakásban terjengett utána a szag. Szóval akkor ez az Angel Care megéri! Örömmel hallom! :-)
2011. jan. 21. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nagyon jo, mar ami a funkciojat illeti, semmilyen szag nem jon ki belole.

Nalunk messzirol nem volt gazdasagos, mert ket pelenkas gyerek volt, napi 10 pelus, en pisist, kakist beleraktam, mertha egyszer mar ott van, akkor nem valogatom, hogy ez pisis, ez kakis, hanem pakoltuk bele a pelenkat. Hozzateszem, hogy nem Magyarorszagon eltunk es ott egyaltalan nem volt draga az utantolto, egyszerre 12 tekercset vettem es hasznaltuk, amig el nem fogyott. Igy nem is tudom megmondani, hogy mennyi idore volt eleg, mert soha nem foglalkoztam vele.

Azutan hazakoltoztunk es megbukott a kuka-projekt. Egyreszt mert tobbe kerult volna itt a kukazsak, mint a pelenka, semmi kedvem nem volt ennyit kiadni erte, masreszt azert, mert 2 szintes hazba koltoztunk, pelenkaztunk az emeleten a halonkban, a gyerek szobaban, volt, hogy a furdoszobaban, lent a nappaliban. Ugyhogy nem volt semmi kedvem mindig a kuka utan rohanni, ennyit meg nem akartam szetpakolni a hazban. Igy maradt a hagyomanyos megoldas (reklamszatyor elhelyezese fent is, lent is a wc mellett, pelus bele, zacsi bekot, 2 naponta csere).

Persze a kukas megoldas jobb volt es tenyleg jo dolog, nem lebeszelni akarlak, mert meg voltam elegedve a termekkel.

2011. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem én is. Mi is csak egyszer vettük meg a kazettát, azóta szemetes zacsit rakok bele, így olcsóbb és ugyanazt tudja. Kb 1 perc alatt beletuszkolom és három-négy napra elég.
2011. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem,és én is kukazsákot rakok bele,ha kakis a pelus azt pluszba belerakom egy kissebb zacsiba,és igy semmi szag nem jön ki ha kinyitom.
2011. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!