Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni ezt a pelenka...

Érdemes megvenni ezt a pelenkatartó vödröt?

Figyelt kérdés
Angelcare Captiva,ajándék kazettával,3500 Ft. Ja és teljesen új.
2009. aug. 23. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
nem mert úgyis szaros lesz
2009. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk otthon Tommee Tippee van, de az Angelcare is ugyanolyan jó. Szerintem megéri, mert könnyű takarítani és nem nagyon engedi át a szagokat (ha a normál szemetesbe dobál az ember ilyen cuccokat, akkor mindig, mikor kinyitja, szembesül a régi produktumokkal:))), de itt nem, mert elzáródik a szag útja.

Ennyiért meg főleg megéri, bár sajnos az utántöltő bele nem olcsó. Viszont az Angelcare-hez egy magyar vállalkozó gyárt utántöltőt sokkal olcsóbban, a Vaterán vagy a Teszveszen árulja, csak már nem emlékszem, pontosan hol.

2009. aug. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesz-vesz-en lehet kapni.Nekünk AngelCare van,már 15 hónapja használjuk,én maximálisan elégedett vagyok.Után gyártott zacskót még nem vettem,én a Brendonban veszem a 3 db-os utántöltőt,az nagyon jó árban van.
2009. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annak érdemes, aki panelben lakik, hiszen ott nem tudsz minden egyes pelussal leszaladgálni.

Mi kertes házban lakunk, így én nem veszek, inkább kiviszem mindig, ha elalszik a pindurka.

2009. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Árban jónak tűnik, meg nekem a stílus is tetszik, de szerintem felesleges ilyenre költeni.

Nekem van egy kisméretű kuka a pelenkázó mellett, egy kis szatyrot beleteszek, pár pelussal megtelik, esténként kiviszem.

Mondjuk kertesben lakunk, de ha amúgy is mész boltba vagy sétálni, panelban is leviheted. És egy kis kuka megvan pár száz forintból.

2009. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük ezt a pelenkatárolót, mert ebben a nagy melegben bizony terjengenének a szagok, de ez semmit nem enged ki. Az utántöltőből a 3-as csomagot éri meg venni.
2009. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy felül billentős szemetesbe tárolom és egyáltalán nincs szag. És ez kb.1000ft volt.
2009. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!