Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rámjön még valaha a jegygyűrűm?

Rámjön még valaha a jegygyűrűm?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves. Nemrég hagyta abba a szopizást, ami alatt én sajnos nem fogytam, hanem inkább még híztam. Most 5 kg plusz van rajtam az esküvőnkhöz képest (rögtön utána terhes lettem), de a gyűrűmet még szappanos kézre se tudom felhúzni, a csonton nem jön át a hajlatnál. Lehet, hogy ez már mindig így marad? Most akkor alakítassam át a gyűrűt? Vagy várjak még? Volt vki hasonló helyzetben?
2011. jan. 22. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a csont megnott volna terhesseg vagy szopi alatt. Varj meg egy kicsit, dietazz es az ujjad is ujra a regi lesz.
2011. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig négy,(4)alkalommal tágíttattam 6 év alatt, 10 kilót híztam, de mikor épp sovány voltam stresszes munka miatt, allor se ment vissza az ujjam körmétete.

Szerintem tágíttasd, és rögtön két fokozatot a spórolás végett, az öt kiló nem jön le, vigyázz ne menjen föl több, amúgy bárcsak ez lenne az összes bajunk, igaz?:)

38/f

2011. jan. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a csonton nem tudod áthúzni,az nem a hízástól van. Inkább izületi probléma. Tágíttasd ki a gyűrűt.
2011. jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A csontod szerintem sem fog vissza menni, megerősödött a kezed is, van ilyen terhesség alatt, illetve attól is függ hogy hány éves vagy. Ha hordani akarod a karika gyűrűdet akkor muszáj lesz megcsináltatni.
2011. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!