Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a baba apja már a terhesség...

Ha a baba apja már a terhesség félidejétől elfordul tőlem, nem keres és nem elérhető, akkor már soha többet nem is fog? Vagytok, voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ez nem egy tervezett baba volt és nem akartam őt 'megfogni'. Eddig semmilyen anyagi hozzájárulása sem volt, lelki még kevésbé.
2009. febr. 3. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom tavaly márciusban 10 napos volt, amikor az apja elhagyott. Vagyis nem éltünk együtt, csak barátok voltunk, amiből lett a picilány, de Ő nem igazán rajongott érte,hogy megtartom, mert a volt házasságából már van 2 fia, akik sajnos betegek. A volt feleségének adta a lakását, vagyis a fiainak, és gyerektartást is fizet utánuk. Én 7 hónapig könyörögtem neki, hogy gondoskodjon a kislányáról is, mert Ő is az övé. Csak "majd"-okat kaptam.

Aztán szeptemberben beadtam a gyerektartásra az igényem. A biróság megállapitotta a 16,5 %-ot, amit a cége levon a fizetéséből.

Az apai nagymama és nagypapa imádja a kisunokáját, mert egészséges mint a makk és persze kislány. Más mint a fiúk, de apuka nem igazán rajong, ha át kell jönnie. Ő kb. 12 km-re egy másik városban lakik.

Havonta egyszer azért megjelenik, de még egy csomag popsitörlőt se hozott.

Én 36 éves vagyok, első babám. Apuka 41 éves.

2009. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad a történeted. Valószínű nekem sem lesz más a helyzetem. Én is csak a majd-okat kaptam sokáig, amíg el nem tűnt.
2009. febr. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!