Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Top Rider, Bergon vagy Pierre...

Top Rider, Bergon vagy Pierre Carden babakocsi? Őszi baba lesz, olyat akarok ami vízszintesig dönthető, nagyon jó télire, strapabíró kerekei vannak.

Figyelt kérdés
A kocsi súlya nem fontos, masszív legyen, travel system-es, és ha vízszintesig dönthető nem kell mózes hozzá. Mit ajánlotok?
2009. jún. 3. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Tökmindegy a márka.Nézz rá,szeress belé. Tudod,mik az elvárásaid,ha annak megfelel,akkor a név mindegy.Őszintén: Adidas,Nike vagy Umbro cipő...nem ugyanaz? Lényeg hogy kényelmes,szép és tartós legyen.
2009. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És melyik elég tágas belül? Hogy kényelmesen elférjen benne a babám...
2009. jún. 3. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Top Rider van. Novemberi a babám, így télen főleg a mózesét használtuk. Én nagyon szeretem, mert a kicsi kocsimba pont befér. Bár nem olyan masszív, mint a márkásabbak, de nem akartam százezreket adni 1 kocsiért. Ez mózessel, babyhordóval nem volt 60.000Ft. Pont most hasonlítottuk össze a barátnőmével (az övé drága Peg Perego) A Top Rider sokkal több mindent tud, viszont az anyagminősége nem 100%! Nekem azért bevált. Még valami! A 2 tolókart is át kell gondolni, ha sokat mentek lehet jobb, ha egyben van. Mi autóhoz vagyunk kötve és nekem a csomagtartó mérete volt a lényeg... Remélem segítettem!
2009. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Bergon van. Nagyon kényelmes a babának. Tágas, és télre kiváló. Remekül téliesíthető. Nagy kerekei vannak. Hátránya, hogy elég nehéz, szerintem buszra szálni képtelenség vele. Arra figyelj, hogy a bojgós kerekű válltozatot vedd, mert egy ekkora nagy és nehéz kocsi nagyon gáz bojgós kerék nélkül!

A kosara is nagy , és bírja a terhelést is:)

A miénknek átfordítható a tolókarja=két irányba tolható, szerintem ez nagyon klassz dolog (majd meglátod:))!

2009. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nagy autónk van, kombi, így a csomagtartóba befér, és bkv-zni sem nagyon szándékozom. Szerencsére még van időnk. (23 hetes vagyok)
2009. jún. 4. 11:32
 6/11 anonim ***** válasza:

. bergon babakocsi és azon belül a jack pol márkáju.

link: [link]

nagy kerekű és nagyon jó volt. nekem októberi volt a kisfiam és nagyon jó lehet téliesíteni.volt hozzá mózeskosár féleség és nagyon jó volt, mert az is védte a hideg ellen. nagyon szeretett benne aludni kint télen amikor sétáltunk.

Bippa kft vettük a babakocsit!

2009. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont ma megyünk a Bippába. Na majd megnézem élőben is! :)
2009. jún. 4. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
ÍRd meg, hogy milyen volt! Vásárolni is fogtok már?
2009. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok, mindenképpen megírom! :) Még csak körülnézünk, egy szoptatós párnát akarok most venni mert azzal hátha könnyebb aludni. De a vásárlást kicsit későbbre tervezzük. De lehet 1-2 apróságot nem bírok majd otthagyni. :)
2009. jún. 4. 14:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudunk ma elmenni mert közbejött valami, de ha voltunk akkor írok. :)
2009. jún. 4. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!