Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Észrevettétek hogy nincs...

Észrevettétek hogy nincs annyi veszekedés mostanában?

Figyelt kérdés
Vagy csak én látom így?:)
2011. jan. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont annyi van. Lehet, hogy szerencsés vagy, és pont olyan kérdéseket fogsz ki, ahol nincs balhé :)
2011. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De jó Neked! :) Nekem pont tegnap sikerült felülnöm egy provokatív kérdésnek, amin eléggé felhúztam magam. Utólag már bánom.

Szóval én sajnos nem vettem észre, de legyen Neked igazad! :)

2011. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háááát, most épp 8 hónaposok vacsiján megy a kötélhúzás! Az egyik már ad neki bundáskenyeret, a másik még három évesen is korainak tartja.......

Volt ma fütyihúzogatós kérdés is, ott is sikerült hajba kapni a lányoknak.......

2011. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De hol vannak ezek a kérdések?

Beszállok :D

Én élem az ilyen jelentéktelen dolgokon való vitatkozást, jót röhögök és a stressz is elmúlik :D

2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden kategóriában van "veszekedős" téma (még egy tévéműsoron vagy recepten is veszekednek...), én úgy látom, hogy inkább egyre több.
2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó neked :-) akkor én megyek mindig rossz helyre! engem úgy tud zavarni nem a vita hanem a veszekedés
2011. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ketten vagyunk,én ugyan erre gondoltam a napokban és azon is,hogy kiírom ezt a kérdést.
2011. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!