Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet veszekedés nélkül...

Hogy lehet veszekedés nélkül kiságyat vásárolni?

Figyelt kérdés

Ha a kiságy vásárlása szóba kerül, akkor mindig veszekszünk a párommal. A páromnak van egy 5éves öccse, akitől sok dolgot öröklünk. Babakocsi,hordozó, egyéb dolgok és még kiságy. Nagyon meg is örültem ennek, hogy szinte semmit nem kell majd vennünk. Viszont itt jön a baj. Legalábbis számomra. A kiságyat még csak képről láttam de valami borzasztó. Kék szinű(2féle kékből áll), olyan mintha az egész műanyagból lenne, meg mintha ilyen játékbabának lenne a játék kiságya. Nagyon csúnya. Natúr színű bútorok lesznek és ehhez natúr színű kiságyat is akarok, amit a párom nem ért meg. Mondtam neki, hogy ha ügyesek vagyunk, akkor a vaterán már 5000ft-ért lehet venni szivaccsal együtt. Ilyenkor mindig besértődik. Mit tegyek? Hogyan értessem meg vele, hogy nem szeretném azt a kiságyat? Mellesleg lány babánk lesz.

Ti mit tennétek?


2011. júl. 22. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Állj ki a véleményed mellett, mert ez még csak a kezdet...mi lesz később nagyobb dolgokban?
2011. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Mikor elolvastam a kérdést, nagyon jót nevettem, mert humorosan tetted fel! :)


De így olvasva... hát!! Vegyél egy kiságyat, ragaszkodj az elképzelésedhez. Aztán állítsd kész tények elé, ha ennyire nem akarja megérteni amit mondasz! Tényleg pár ezer Ft egy natúr kiságy matraccal, és ezek nem használódnak el annyira, miben használódna el? :)


Matracot amúgy lehet, h vennék egy újat, nem tudom, de nálunk a gyerek összepisilte, hányta néhányszor.. hiába, kitisztítottuk, de a fene se tudja, használtat nem szívesen raknék a gyerek alá, ha megengedhetek egy újat is magamnak, márcsak higiéniai okokból is.

2011. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Vedd meg, majd közöld vele, hogy megvetted. Kicsit nagyon spórolósnak tűnik. Mondd neki, hogy nem a gyereken kell spórolni. Ha nem megy akkor ész érvekkel próbálkozz. Mondd neki hogy elavult, régi és nem biztonságos az a fajta ágy, ami igaz is.
2011. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

uhh hát ezt olvasva azt hiszem tényleg veszek egy új matracot.


Egyébként mondtam azt is a páromnak, hogy ha már nem lesz új kiságy, akkor alakítsuk át a másikat. Ezt úgy értem, hogy lehet kapni ilyen natúr színű matricát(nemtudom mi a pontos neve) és hogy azzal lefednénk. De erre is húzta az orrát.

2011. júl. 22. 23:21
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Vagy esetleg fessétek át olyanra amilyenre szeretnéd, ha a párod mindenféleképpen azt a kiságyat szeretné.
2011. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Mi is majdnem így voltunk. Párom testvéréék felajánlották, hogy nekünk adják a kiságyukat, amit ők 10 évvel ezelőtt használtak. Hozzá kell tennem, hogy a sógora nagyon precíz, így lenylonozva, szépen becsomagolva pihen a padláson, ezzel nem is lenne gond. De amikor megláttam én is fényképen... hát...:) Nem olyan volt az elképzelésem:) Úgymond a "szép" szobába nem igazán illett volna. Próbáltam őket szépen leszerelni, hogy gyűjtögetünk pénzt mi is, én szeretnék újat venni a gyerkőcnek. Lehet, hogy nem tetszett nekik, de végülis nem lett sértődés belőle.:)
2011. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
veszekedés nélkül úgy lehet kiságyat venni, hogy egyedül megveszed a bútorboltban a hőn áhított kiságyat. Így csak utána lesz egy oltári veszekedés :)
2011. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyedül...:-)
2011. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Saját tapasztalat: bébi és gyerek dolgok beszerzésére férfit ne.

A fiamnak már nagyágyat megvenni kész kaland volt. Ez azért nem jó az amazért...

Babakocsi a másik...

Bölcsőt kaptunk a lányomnak, nagypocival festhettem, mert őapasága nem volt hajlandó...

2011. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Apa nélkül kell megvenni!!

Én frászt szoktam kapni, mikor a börzéken is apuka akarja megmondni anyukának mi kell a gyereknek, illetve anyukának.

2011. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!