Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy kineveledő...

Észrevettétek, hogy kineveledődött egy újabb fiatal réteg, amelyik nem adja át senkinek sem a helyét?

Figyelt kérdés

50-es korosztályon meg sem lepődöm, de a mai fiatalokat állítólag több tiszteletre nevelték, mégis ülnek tízenévesen (húszonévesen is), hiába állsz pocakkal a buszon, kézen fogva mondjuk egy kétévest...

Tapasztalat? Nekem sajnos elszomorító.


2011. febr. 26. 18:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Elárulom minden korosztályban vannak ilyen taplók, sőt még a 80 éves öregaszzony engem lök fel a rohadt kiskocsijával aztán meg panaszkodik a mai fiatalokra. Ugyan nézzünk már magunkba kcisit. Bunkók vannak, voltak, lesznek. Ennyi.
2011. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
83%
Sajnos ez így van, bár most tél van és a nagykabát alatt nem biztos , hogy látszik a pocak, azért vannak néha pozitív tapasztalataim is. Amúgy általában érdekes mindíg nők adják át a helyet, lehet az fiatalabb, idősebb, tök mindegy még egy férfi sem adta át a helyet az biztos.
2011. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Én már igazából meg sem tudom mondani kik adják át tipikusan a helyüket (ffi, nő), de elszomorító, hogy ül a csitri, bámul ki az ablakon, és mellette meg egy akkora pocak, hogy nem lehet összetéveszteni. Utálok rosszmájú lenni, de egyből az ugrik be, hogy neki sem fogja majd valaki átadni a helyét.

Amúgy nem én vagyok a pocakos, én csak a sajnálkozó kívülálló vagyok.

2011. febr. 26. 19:05
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
Megmondom őszintén, engem terhesen nem zavart hogy nem adják át a helyet, sőt, inkább visszautasítottam ha mégis, valamiért úgy éreztem, mivel nem vagyok rosszul, és nem fáj a lábam, nincs szükségem rá.
2011. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
39%

"50-es korosztályon meg sem lepődöm"


Az 50-es korosztály 50-60 éves emberekből áll, gondolod, hogy ők fognak felugrálni?

Egyébként; pont az a korosztály az amelyiket még az iskolákban helyes viselkedésre nevelték.

Nem tudom hány éves lehetsz, de neked is vannak szüleid, akikkel elbeszélgethetnél erről a témáról.

2011. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Az 50-es még nem öreg, hogy ne állhasson fel mondjuk egy nagypocakos nőnek, vagy egy pici gyereknek.


Szerintem annak kéne dönteni, hogy KI A RÁSZORULTABB

2011. febr. 26. 19:12
 7/39 anonim ***** válasza:
29%

Ha te többre tartod magad csak mert van gyereked és/vagy terhes vagy akkor ne csodálkozz ha téged sem tisztelnek. Talán kérni és köszönni kéne és nem úgy állni hozzá, hogy az neked jár és találják ki hogy te le akarsz ülni. Másnak nem lehet joga arra hogy üljön, hogy beteg, fáradt, szomorú, akármi legyen? Az ő élete, munkája, akármilyen kevesebbet ér? Miért adja át a helyét az ember ha csupa rossz tapasztalata van az idegbeteg anyukákról meg a 'neki mindent szabad másokkal tenni' gyerekükből? Ha nem imádom a gyerekük szemét vagyok, ha kiviszem a kutyám sétálni szemét vagyok, ha a zavar a gyerek mert ordit mikor pl vizsgára készülök szemét vagyok, akármit csinál az ember, ha nem értük teszi akkor az nem jó. Hát bocs de a tiszteletet ki kell vívni az nem csak úgy jön.

És most lehet lepontozni.

2011. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%
És miért gondolod hogy neked jogod van eldönteni ki a rászorultabb? Nekem pl van egy huszonéves ismerősöm akinek x csavar van a lábában ami elég kellemetlen neki, csak az nem látszik... Akkor irja ki magára hogy ő rászorultabb? Meg különben is csak az pihenhet aki rászorultabb?
2011. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem vettem észre, nekem mindig átadták.
2011. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
Én sem gondolom, hogy ez korosztályfüggő. Régen sem volt mindenki angyal, és ma sem ördög mindenki. Nem szabadna ebből generációs vitát csinálni.
2011. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!