Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felnőttek, szülők! Miért...

Felnőttek, szülők! Miért érzek így? Ez nagyon korai 13 évesen.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,és teljesen úgy érzem,hogy már felnőtt szeretnék lenni,családot szeretnék,férjet,stb. Még sosem jártam senkivel - szerintem 13 évesen ez nagyon korai lenne -,és szeretek gyereknek lenni. Mégis,van amikor a hatalmába kerít egy ilyen érzés,és azt szeretném,hogy már saját családom,lakásom,állásom legyen. Sokat tanulok - és szeretek is tanulni -,mert szeretnék olyan szakmát választani,amit szívesen csinálnék,és ami az álmom...

Mit gondoltok,mitől van ez az érzés? Nem túl korai ennyi idősen?


2011. jan. 27. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Pl. ha megyünk az utcán,és kisgyerekeket látok,szülőkkel együtt,akkor is rámtör ez,hogy milyen jó lenne,ha ez én lennék...
2011. jan. 27. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Élvezd ki,hogy még gyerek vagy:) Tanulj, hogy valóra tudd váltani majd az álmaidat, a későbbiekhez meg sok sikert, nagy családot:)

3 gyerekes anyuka

2011. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a kamaszkori hormonok játszanak veled. Inkább csak egy fiúra, vágysz, mivel ahogy írtad, még nem volt barátod. Ne legyél olyan szigorú magadhoz, 13 évesen már lehetsz szerelmes, tanulás mellett is. Gyerek, család meg ráér még, mindent a maga idejében. :-)
2011. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem baj szerintem,hogy így érzel,mármint,hogy szeretnél gyereket,családot.Ez jó.

Korai,de legalább megvan benned az ösztön.Nekem nagyon nehéz volt rávenni magamat,hogy "akarjak gyereket".

Mostmár elfogadtam,hogy egyszer majd lesz(Párom már szeretne)

És igen,nálad a sorrend nagyon jó,hogy tanulsz,mert ugye abban van a jövőd.Meg,hogy majd biztos munkád legyen.De ez alap.Meg kell majd egy ház is,ami lehetőleg a tied(onnan nem raknak ki legalább,tapasztalat,azóta már nekem is van saját házam) és utána persze lehet majd gyereked.Csak legyen hova és kivel vállalni gyereket.Egy megértő,szerető partner is kell hozzá,aki nem a külsődre megy,nem felszínes,és önmagadért szeret.

Sok sikert a megvalósításhoz!

21/L

2011. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok! Nagyon elgondolkodtatóak, amiket írtatok.

Azért gondoltam, hogy ez nem normális (legalábbis ebben a korban), mert az összes, vagy legalábbis a legtöbb osztálytársam (lányok is, és fiúk is), az ellenkező neműekről beszélnek, meg hogy ki a "jó csaj" meg a "jó pasi". Én meg úgy érzem magamat köztük, mint egy kis ötéves a "nagyok" között... Pl. tegnap előtt azt mondta nekem egy fiú osztálytársam, hogy "de jó a segged!". Hát őszintén mondom, köpni-nyelni nem tudtam... azt sem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Nem vagyok ilyenhez szokva - és nem is szeretnék ilyenekhez hozzászokni, de még hallani sem akarok ilyenről!

Ebből gondoltam, hogy még fel sem nőttem, de már családot szeretnék?! Hát ez nem normális...

2011. jan. 27. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 13 vagyok és pont ez a helyzet velem is...
2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!