Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz után vissza kell...

Abortusz után vissza kell menni az orvoshoz és ha igen, akkor mennyi időre?

Figyelt kérdés
Kérdeztem a nővéreket és ők azt mondták,hogy 2hétre terhességi tesztet kell csinálni,de a kérdésemre nem válaszoltak.
2011. jan. 29. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy át kellett élned! Akár mi is volt az oka. Mindegy, hogy elhalt terhesség miatt vagy nem kívánt terhesség miatt volt az abortusz, akkor is 6 hétre rá el kell menni kontrollra. Addig vérezgethetsz is. Sok erőt kívánok a lelki felépüléshez!
2011. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hetet mondtak, de én is csak most voltam 5 hét után, mert közben megjött, pont amelyik héten akartam menni orvoshoz, szóval még egy hetet vártam.

Tesztet nem csináltam, mielőtt kiengedtek a kórházból vettek vért, műtét után is, szóval folyamatosan nyomon követték a hormonszintemet, és csökkent.

Amúgy nekem kontrollon ultrahangot csinált, meg megvizsgált kézzel, ennyi volt, meg megkérdezte minden rendben van-e.

2011. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elhalt terhességet fejeztek be műtéttel, és egy hónapot mondott a doki, hogy menjek vissza. Pont egy hónapra rá megjött, úgyhogy még jó, hogy nem jelentkeztem be. Nálam nincs semmi probléma, kb. 6 hétre rá fogok menni a dokihoz.
2011. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk négy hét után kell visszamenni.
2011. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!