Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a 17-18 éves...

Mit szólnátok ha a 17-18 éves lányotok azzal állna elő hogy terhes? Hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:05
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
33%

de liberálisak itt egyesek.. egy 17-18 éves lánynak nagyjából fingja sincs még az életről, fogalma sem lehet róla, hogy mit jelent gyereket vállani.

Jah kérem, lehet falunk bevállaljuk a gyereket, de 100-as IQ felett ez már nem menő...

2011. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
25%
Szólnék a férjemnek,aki meg jól ellátná a baját!!!!Hát mit gondol?? Ki is dobnám innen..Főleg ha nemtudná hogy ki az apja! Retkes kis !!!!
2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
39%

Két tényező játszik fontos szerepet a kérdés eldöntésében: a gyerek apja, és a pénz. Ha mindkettő, vagy legalább az egyik adott, akkor meg kellene tartani, és azon gondolkodni, hogyan tovább.

Ha egyik sem, akkor orvos, amíg még legálisan el lehet vetetni.

2011. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
51%

ma 18:12

Te szegény, neked az irományod alapján 50 sincs az a bizonyos hányados.

2011. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim válasza:
54%

nekem anyu azt mondta, hogyha amíg suliba járok terhes leszek, akkor el kell majd vetetni. pedig én soha az életbe nem tudnék megölni valakit, aki élhetne. de mondta, hogy ez őt nem érdekli, el fogjuk vetetni. de inkább elköltöznék, minthogy elvetessem.

most vagyok 15

2011. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
30%

Amondója vagyok h ahol ien fiatalon válik vki terhessé. Az olyan nevelésben is részesült.


Vannak olyanok akik 14éves koruktól mindvégig keféltek és mégse lett gyerek csak mikor tervezték.

Szóval én bíznék a nevelésemben meg nálunk nem baszos fajta a család.

18/F

2011. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim válasza:
31%

Eh, megkérdezném tőle:


"Lányom, miért nem vettél gumit, vagy fogamzásgátlót? Ha szóltál volna hogy d*gni akarsz, elmentem volna veled a nőgyogyászhoz, vagy vettem volna neked gumit? Ennyire nem bizol bennem? Akkor old meg magad. És ki is az "apa"? Nem akarom kasztrálni... nem... " :D


Valami hasonlót mondanék.

19/F

2011. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
44%
Vannak népek, ahol ez a dolog már 13 évesen se feltűnő, sőt még jól is jön a családnak, mert az anyuka is kap családi pótlékot, mint 13 éves gyerek, és a babája után is kap. Akárha dolgozna.....
2011. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
55%

ha lenne ilyen korú lányom, valószínűleg több észt nevelnék belé és nem történne ilyen, mert megbeszélné velem a fogamzásgátlás témakörét és támogatnám benne....


ha ezek után véletlen becsúszna egy baba, nyilván neki kéne eldöntenie, mit akar, mindenben megkapná a támogatást

2011. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
55%
Azért az abortusz nem játékdolog, azt is át kell gondolni. Egy 18 éves lány azért már képes felfogni ennek a súlyát, és nem egyszerű megölni egy magzatot. Az abortusz előtt minden lehetőséget át kell gondolni, akár az örökbefogadást is. Egy csomó normális pár vár kisbabára. Szóval ha már lemond a gyerekéről, akkor legyen haszna is, és a gyereknek is jobb.
2011. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!