Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kivagyok idegileg.

Figyelt kérdés

Júliusban volt egy abortuszom. Egyéb okok miatt "muszáj" volt elvetetni a magzatot. Ezt SOHA nem fogom tudni megbocsájtani magamnak! Az abortusz óta minden héten számolgatom, hogy most éppen hanyadik hétben lennék. Pontosan ma lennék 39hetes.

Amikor meglátok egy pocakos nőt, mindig rám jön a sirhatnék... A jövő csütörtöktől meg egyenesen "irtózok". Nagyjából február 10körül szültem volna.

Legszivesebben megszünnék.

Mit tegyek? Nem birom elfelejteni, hogy mit tettem.


2011. febr. 3. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de ezzel most már együtt kell élned. Nem tudom, mi volt az az "egyéb ok", ami miatt "muszály" volt, de akárhonnan is nézzük, a Te döntésed volt.
2011. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Vannak persze kivételek, pl. egészségügyi okok miatti ab., de azért írtam, hogy a te döntésed, mert gondolom nem erőszakkal vittek be.

2011. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem vetélésem volt, de én is mindig számoltam a heteket, hogy mennyi idős lennék. Szerencsére azóta van már egy egészséges kisfiam.

Talán egy új terhesség segítene rajtad, de elfelejteni nem lehet soha.

Amúgy mi volt az egyéb ok? (ha meglehet kérdezni.)

2011. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gyógyszert szedtem,pont azért mert még úgy gondoltuk nincs itt az idő. Még tanultunk nem volt lakásunk sem állásunk. Nem tudtunk volna eltartani egy gyereket. és hát gyógyszer mellett becsúszott a baba. Gondolkoztam rajta, hogy talán mégse kéne elvetetni de az hatalmas nagy felelőtlenség lett volna...

3év múlva nyárom ha minden jól megy már babázni fogok :)

2011. febr. 3. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz lehet most, mert "friss" az abortusz. De ha belegondolsz, hogy betegen születik a baba, akkor egy életen át okolnád magadat. Jobb úgy babázni, hogy adottak a körülmények, nem kell végig aggódni a terhességet, és várjátok az egészséges kicsit. Kitartást Neked!
2011. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Isten őrizz hogy bántsalak!Nagyon sajnálom, én még ahhoz is gyenge lennék hogy ilyen döntést hozzák, nem hogy végig csináljam.De!

Most tanultok, semmitek nincs ahhoz képest az a három év az elég gyors.Ennyi erővel bevállalhattad volna most is szülői segítséggel!Ennyi idő nem elég előteremteni lakást, pénzt stb.....Nem tudom milyen érzések kavaroghatnak benned, de biztos mindig benned lesz,de muszály erősnek lenned és túllépni!Ha eltelik a jövőhét akkor azt fogod számolni hány hetes lesz?Tényleg nem bántásnak írom.

2011. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!