Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen kivagyok az itthonlét...

Teljesen kivagyok az itthonléttől, megőrülök! Mit tudsz tanácsolni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok itthon a gyerekekkel. Megőrülök már a monotonitástól.

Mindennap ugyanaz: játékok összeszedése, mosás, pakolás...

ŐRÜLET!


2010. aug. 27. 12:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod akár 23 órára másra hagyni a gyerekeket, akkor hagyd.(nem írtad mennyi idősek).Még ha csak elméssz egyedül vásárolni, az is jó, vagy nézelődni, fagyizni,moziba,mozizni, barátnőzni.Minden héten legyen pár órád magadra.
2010. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, nem 23 órára hanem 2-3 órára bocs
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
menj vissza dolgozni :)
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorák a gyerekek? Ha már nem olyan kicsik, add be bölcsibe és menj el dolgozni vagy ha nem tudsz akkor próbálj néha "szabadnapot" beiktatni magadnak amikor apával vannak a gyerkőcök te meg kikapcsolsz,pihensz,feltöltődsz.
2010. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

a NAGY 3,5 a kicsi másfél.

Hétfőtől végre kezdődik az ovi.

Dolgozni majd másfélév múlva fogok de addig...

úgy érzem, megbolondulok.

2010. aug. 27. 13:01
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló a helyzet.Ha elegem van az egészböl,akkor

hagyom a háztartást(a fözésen kívül)1napig strájkolok,és programot csinálok a gyerköcökkel.Ùgy,hogy csak késö délután érjünk haza.

2010. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
SZTRÀJK-bocs
2010. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem a család, és a barátok tudnak segíteni. nekem sok kismama barátnőm van, nagyon jól elvagyunk.
2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-4 hetente megyek a barátnőmhöz, 3 gyerekem van,nagyon régóta itthon vagyok... Úgy 90%-ban élvezem is a dolgot,járunk mamához, játszótérre, bicajozni, itthon is van udvar, hinta, homokozó, de akkor is sokszor fárasztóak tudnak lenni a gyerekek, és igen, a monoton napok a legrosszabbak, mikor napokig szakad az eső, fúj a szél...ezért félek az ősztől már előre. De próbálok optimistán hozzáállni, ami nem lesz könnyű...Szóval engem sokszor az éltet, hogy néha barátnőmmel kávézhatok, megeszünk egy pizzát, és teljesen más a téma, mint a gyerekek, pelenkázás, mosogatás, mosás, mert neki már nagy lánya van. Mozdulj ki néha!Jobb lesz, sokkal!!!
2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
akkor miért csak 1,5 év múlvA MÉSZ dolgozni?! nem értem...
2010. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!