Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek már teljesen...

Mit tegyek már teljesen kivagyok ő is én is?

Figyelt kérdés
kislányom 14 hónapos kb 3 hónapja rengeteget felkel éjjel sir és csak ugy nyugszik meg ha odamegyek hozzá megsimizem alszik tovább. de mire én is elaludnék ujra kezdi. egy éjszaka van hogy 10 -12 szer is fent vagyunk igy már ő is és én is állandóan nyügösek fáradtak vagyunk. mit gondoltok mitől lehet ez és mit tudnék tenni? ezelött mindig végigaludta az éjszakát.
2011. szept. 30. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Probáld meg lefekvés elött nagyot sétáltatni,hogy elfáradjon.Mindenképp altasd délután is mert lehet fáradságtól is nyűgös.Tudom,hogy rossz de ne szolj hozzá.fektesd vissza takard be és menny ki a szobából.Hidd el 1-2 nap és ujra aludni fog.Szörnyen hangzik,de muszály ha aludni akarsz.1-2 nap fárasztó lesz mert nekem az első nap vagy 100x bementem,de megunta mert tudta,hogy kijövök és mégis ott vagyok.3 gyermekes anyuka
2011. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megindult a semfoga?
2011. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen egy két hete már este is sétálunk pont ezért hogy lefáradjon és aludni egyszer szokott már csak délután kb fél egy max egytöl olyan 3 fél 4-ig. most jött ki kb egy hete a két rágofoga felül

ugyhogy passzz.. teljesen tanácstalan vagyok már azt is probáltam hogy kimegyek a szobábol elalszik ő de aztán max egy óra mulva megint fent van....

2011. szept. 30. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor sírt fel sokat a fiam, ameddig nem kapott éjjelfényt, úgy tűnik ő félt a sötétbe. esetleg próbáld meg, ha nincs éjjelifényed.
2011. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Épp azt akartam írni, mint az előttem író. Nálunk is ez volt, éjjeli fényt vettem, nagyon enyhe, de jól látható vele a szoba. Ilyen idős korban kezdett ő is félni, most 16 hónapos, már nincs ilyen gondunk éjjel, igaz a fény ég!
2011. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is fogzásra tippeltem. Arra nekünk a Viburcol kúp vált be.
2011. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aludjatok együtt, egy próbát megér.
2011. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! tegnap éjjel kis fénnyel aludtunk most csak 3 szor ébredt fel de épp csak felnyöszörgött és magátol visszaaludt. lehet ez lesz a megoldás. mégegyszer köszi mindenkinek!!!!!
2011. okt. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!