Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves volt a gyermeketek,...

Hány éves volt a gyermeketek, amikor először aludt más lakásban (nagyszülőknél, testvér stb. ) mint Te/Ti?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja mondta hogy milyen jó lesz mikor már nála aludhat a fiam, mert akkor végre mi is tudunk egy picit pihenni. Nagyon figyelmes, csak már most rosszul vagyok a gondolattól, hogy máshol aludjon a fiam mint én. Nem láncolom magamhoz, de még nagyon idegen a gondolat nekem. Most egy éves a fiam. Ti hogy éltétek ezt meg?
2011. febr. 5. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Fiam 1 évesen már aludt többször, lányom először csak 13 hónaposan (2 éves lesz márciusban), így alakult, de azóta már többször aludt ő is ott.

Legközelebb jövő pénteken fog mind a kettő, mivel mi koncertre megyünk.

Én nem láncolom magamhoz egyiket sem, nagyszülőtől meg nem veszem el az örömöt, hogy az unokáival legyen.

Ennyi nekik is jár.

És réánk is ránkfér egy kis lazítás,:-)))

A nagyfiam 5 éve korától minden nyátron elutazik velük 2-3 hétre nyaralni.

2011. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 17 hónap volt szilveszterkor,kisebb bulit szerveztünk a barátokkal,mikor elaudt a szomszédba vittük át.Tudtam,h jó helyen van,meg,h itt van a közelben,de akkor is fura volt.Fél háromkor mindneki hazament és én azonnal hazahoztam:)

2011. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kb. 1 évesek voltak ikerfiaim, amikor elmentek a nagyihoz aludni. De már sokkal hamarabb elmentünk szórakozni a férjemmel, csak az első évben inkább a nagyi aludt nálunk.
2011. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

22,5 hós volt a lányunk, szülni mentünk a férjemmel, és pont késő este jött rám, ezért aludt egy baráti házaspárnál a lányunk.

Előtte soha, és azóta se, 3,5 hónapja szültem.

Most még nem is tervezzük, majd talán nyáron, de még az sem biztos.

2011. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
kb.1.5 éves volt,lassan 2.5 lesz.Átlagosan 1-2 havonta anyánál alszik 1 éjszakát.
2011. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
28 hónapos elmúlt már a fiam, de még nem aludt sehol a saját ágyikóján kívül.
2011. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a kisfiam de még sosem aludt a nagyszülőknél.
2011. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 3 éves a fiam,de nem alszik máshol,mert igen anyafüggő...
2011. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
1 éves. De előtte is volt már, hogy elmentem este, csak 1 éves koráig anyukámnál laktunk. Amikor elköltöztünk, akkor onnantól kezdve anyu átvitte magához aludni, ha este programot csináltam, de hát neki az olyan volt, mint a második otthona. Nekem ez sose okozott gondot. Kivéve akkor, amikor egyszer lefekvés előtt Stephen Kinget olvastam, na akkor rendesen féltem teljesen egyedül éjszaka :D
2011. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!