Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Béres csepp adható náthás,...

Béres csepp adható náthás, köhögő beteg gyereknek vagy ilyenkor abba kell hagyni a kúrát? Azt hallottam, hogy ilyen esetben nem szabad, mert a benne lévő vastartalom miatt a beteg bacik jobban elszaporodnak. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A Béres cseppet éppen arra találták ki, hogy megelőzésként és a már betegeknél is használni lehessen. A cseppek összetételéből adódik, hogy segítenek a beteg szervezetben felvenni a küzdelmet a kórokozókkal szemben. Nem kell abbahagyni a szedést, ha épp beteg a gyerek. Olvasd el az útmutatót!
2011. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elolvastuk, de a tapasztalatokra is kíváncsi voltam!!!
2011. febr. 6. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem igaz! A szervezetet segíti, hogy legyőzze a fertőzést. Így már jó?
2011. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Béres cseppet nem használunk, de amikor a kisfiamról kiderült, hogy vashiányos, akkor éppen vírusos betegsége volt. A doki bácsi azt mondta, hogy csak akkor kezdjem el a vasat adni, ha már meggyógyult, épp azért, amit Te is írtál. Szeretik a vírusok, és ők "eszik meg".

Én abbahagynám, és mondjuk Cebion cseppet adnék, amíg meggyógyul.

2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk több doki is írta, hogy vírus esetén nem ajánlatos, pont azért, amit írtál. A vírusoknak is jót tesz a csepp vastartalma! A vasas multivitaminok sem ajánlottak ilyenkor.
2011. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem írta, hanem mondta:)


álmos vagyok...

2011. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk is pont ugyanezt mondta a dokink, így én nem is adom a kisfiamnak, ha beteg.

Viszont sajnos így még soha nem jött ki, hogy 6 hétig folyamatos szedje, mert max. 1 hónapig volt csak egészséges, utána jött az orrfolyás-köhögés :(

2011. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítségeteket!
2011. febr. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!