Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvónénik, anyukák? Egy kérdés?

Óvónénik, anyukák? Egy kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval ti milyen játékot tartotok a gyermeketek számára jónak, és rossznak? (tehát ami jó neki, fejleszti, és mi az ami káros??--káros sztem pl. hogy csináltak pl. a vörösiszap károsultjairól babát)

Kérlek a játék nevével együtt írjátok le véleményeteket!

pl. a lego jó sztem, mert...vagy a duplo nem jó, mert....


2011. nov. 11. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mi jó és mi nem jó, azt gyereke válogatja, főleg egy bizonyos kor után (2 év).

Egy rajzolni szerető gyereknek a mágneses rajztábla jó, főleg az elején, mert nem tudja magát összefirkálni és jól tudja fejleszteni a rajzkészségét. Később ceruzák, filcek.

Egy mozgásszerető jó a futóbicikli, anyagalagút, mert fejleszti az egyensúlyérzékét. Később korcsolya, görkorcsolya.

Egy alkotó gyereknek jó a Duplo, mert fejlesztheti kreatívítását. Később a Geomagok.

Egyelméleti gyerek meg a könyveknek örül a legjobban. És hát ezek hasznát mindenki jól ismeri.De ők azok, akiket a Puzzle-ok és társasok is jobban lekötnek.

Az én gyerekeim pl mozgósak, rajzolósak. Építeni nem igazán szeretnek és a könyvek is csak ideig-óráig kötik le őket.

2 éves kor alatt még nagyobb az általánosság, hogy mi érdekli őket.

2011. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!