Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatokat csináltas...

Milyen vizsgálatokat csináltassunk férjemmel, hogy tudjuk, nincs bajunk?

Figyelt kérdés
sajnos háromszor elvetéltem.ráadásul kettő 14 hetes volt:(( az utolsó két hete történt 14 hetesen,burokrepedésem lett és meg kellett szülni.az elején minden teljesen rendben volt.a pici is teljesen egézséges volt.vérvételböl kiderült hogy van valami gyulladás a szervezetemben(aznap vettek vért mikor megtörtént a baj.)úgy döntöttünk várunk pár évet a picivel,mert ez nem lehet kibírni épp ésszel.úgy szeretnénk és nem sikerül és ez nagyon fáj:(((
2009. febr. 9. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,ami veled történt!A dokid nem adott tanácsot?Sztem ehhez szakember kell,nem mi,laikus anyukák!Menjetek el vmelyik genetikai centrumba(pl.a Géndiagnosztikai Központ-ba,XIV.Bolgárkerék u.3. a Ceizler doktor is itt rendel)-a neten is találtok erről a helyről infókat-és kérjetek segítséget!!!2 gyerekes anyuka
2009. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm a válaszod.a dokimmal sajnos még nem tudtam beszélni mert elutazott és csak a hónap végén jön haza.ő is a bolgárkerék utcában rendel(timmermann gábor).ilyenkor sokféle vizsgálatot kell csinálni?férjemnek is kell?
2009. febr. 9. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam neked.A Timmermann?????Ő csinálta nekem az UH vizsgálatokat a Bolgárkerék u.-ban.Azt kell,h mondjam nagyon jó kezekben vagy!!!!Sztem várd meg,amíg hazajön,és akkor beszélj meg vele mindent.Sokaktól hallottam,h ő nagyon jó doki(az én szemályes véleményem is ez!!!!!!).Abban biztos vagyok,h ő minden lehetséges eszközzel segíteni fog,és minden olyan vizsgálatra el fog küldeni,amit fontosnak és szükségesnek tart!Sok sikert kívánok.
2009. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia,köszi szépen.Úgy gondoltam én is,hogy megvárom őt,kb. akkor lesz a kontroll ideje is.pont azért választottam őt mert nagyon sok jót hallottam róla.három hónapja járok hozzá,de teljesen megvagyok vele elégedve.az előző az le se sz*rt.ő legalább érti a dolgát és emberként kezel.
2009. febr. 10. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!