Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhában viszitek/vittét...

Milyen ruhában viszitek/vittétek haza a bébit a kórházból (február-márciusban)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök rutintalan vagyok, de én így készülök:

hosszú ujjú body, hosszú ujjú, plüss rugi, kardigán, zokni, sapka, bundazsák, kesztyű


(ha december lenne is így vinném haza...)

2011. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Hetfon lesz 1 eves a lanyom es en igy vittem haza.

Hosszu ujju bodu zokni pluss rugi sapka kesztyu(az a kis vekony pamut kesztyu)

a legvastagabb overalt vettuk es jo meleg is volt aznap, igy nem oltoztettuk tul.

kb 13-14 foh volt.

betakartuk pleddel es egy pledet tettunk a babahordo ele, hogy ne szivja be a hideg levegot (a korhazhoz kepest hideg levegot).

2011. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi így vittük haza a lányunkat 1 éve:

- hosszú ujjú body

- ujjatlan rugdalózó

- kocsikabát

- kötött sapka

- pólya+takaró+textil pelenka(ne érje a kis arcát a hideg levegő)

De ha hordozóban viszitek haza: akkor bundazsák, a pólya helyett.

2011. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9-én volt egy éves a fiam, tavaly február 15-én mentünk haza a kórházból. Hosszú ujjú body, hosszú ujjú plüss rugdalozó, sapka, vékony kiskesztyű, vastag overal! A bébihordóra mi is terítettünk egy textil pelust, hogy a kórtermekhez képest effektíve hideg levegőt ne szippantsa be! Egyébként nagyon szépen sütött a nap, 10 fok körül lehetett!
2011. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!