Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel a dologgal?

Más is van így ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Már van egy 15 hónapos babánk, most tervezzük a kistesót. Már az első babánk tervezgetése óta ha gyermekmentőt látok azonnal sírni tudnék. Az előbb kinéztem az erkélyen és láttam, hogy az út szélén áll egy mentő, pár perc múlva szirénázva jött a gyermekmentő és megállt a mentőnél, azonnal pattantak ki belőle és mentek a mentőhöz. Összeszorul a gyomrom ilyenkor s most hogy itthon vagyok el is sírtam magam. Mást is ennyire megviseli ha ilyet lát?
2011. febr. 11. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megviselne ha látnék ilyet.


sokkal empatikusabb lettem terhesség óta.

2011. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele.

A múltkor elsírtam magam, a koraszülött mentő szirénázott el mellettünk.

2011. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is össze szorul a szívem, ha ilyet látok annál is inkább, mert a kisfiam koraszülött lett, és mentővel vitték át másik kórházba amikor megszületett.

De én ha nem a valóságban, hanem filmben látok ilyesmit, akkor is hasonlóképpen érzek.

Pont tegnap néztem a Döglött aktákat,és az elején véletlenül lelőttek egy 6 éves kislányt.Sírva néztem végig a filmet.

2011. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne is mondd,múltkor alig bírtam megszólalni,mikor elment mellettünk a gyermekmentő autó,és a fiam megkérdezte hogy ez mi?Mióta szülő lettem(2picurom van),azóta gyerekszületést,elhalálozást,vagy csak beteg gyerkőcnek segítséget kérő videót sem tudok könnyek nélkül megnézni...
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ma is láttam a koraszülött mentőt szirénázva a kórházba sietni ( a kórházzal szemben lakik anyukám) bőgtem, mint a záporeső. nagyon megvisel, főleg, hogy 8 hetesen mi is voltunk kórházban. nagyon rossz érzés, hogy belegondolok, mit érezhet az anyuka. és egész nap szorongatom a kicsimet.
2011. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, akkor vagyunk még jó páran akiket nagyon megvisel.
2011. febr. 11. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én sokszor látok ilyen mentőt szinte szemben lakom a gyerekklinikával az Üllői úton.

Azelőtt is összeszorult a szívem, mielőtt még nem volt babám.

Most 6 hónapos, és sajnos naponta hallom a szirénát és hálát adok a sorsnak, hogy egészséges az enyém.

2011. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!