Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2 éves kisfiam időnként...

A 2 éves kisfiam időnként lábujjhegyen járkál, de csak akkor ha nincs rajta cipő. Kell ezzel a dologgal foglalkozni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Normális. Lábujjhegyen járni is meg kell tanulni valamikor. :)

Gyógytornász anyuka

2011. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem.mi tavaly voltunk ezért az ortopédián megnézte de azt mondta ezzel nincs semmi gond.rendben vannak az inak és a bokája is elég erős igy csak bohóckodik.Ha csak időnként látod ezt akkor csak tényleg tetszik neki.
2011. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. ápr. 21. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom a lába újja hegyén ment tudod mint a balettosok,de nem ám néha-néha hanem mindig legalább 2 évig.Borzadva néztem,hogyan fog majd deformálódni a lába újja,de nem lett ilyesmi.Végűl úgy szoktattam le róla,hogy egy ideig benre is nagyon kemény talpú cipőt adtam rá.Mostmár rendesen jár és nincs semmi baj a lábával.
2011. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!