Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szed vagy szedett valaki...

Szed vagy szedett valaki depresszióra "Pulsatilla Pratensis 15CH"-t?

Figyelt kérdés

Néha egyik pillanatról a másikra változik a hangulatom.

Lehet,hogy nem vagyok depressziós de a hangulatomon ez javítana és a homeos dolgok nem minősülnek gyógyszernek akkor nem veszítek vele semmit.Rászokhatok? Most 7,5 hónapos a kislányom és pár hónapja úgy éreztem nem szeretett senki se a baba se a férjem.:( Azért gondoltam inkább megkérdezem mennyire ajánljátok nekem.

Köszi a válaszokat.


2009. febr. 11. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én ilyet nem szedtem még, de ki fogom próbálni, mert kezdek begolyózni.

Próbáltam a cickafarkfű teát, meg nux vomica-t vettem, de még nem kezdtem el szedni.

Üdv

2009. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat!

Már azt hittem nem válaszol senki.

Mire jó az amit vettél?

Az is homeos szer?

2009. febr. 12. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kimerültségre, szorongásra való homeos bogyó. de még jó a acidum phosphoricum is, állítólag ez is szorongásra való, én a gyógyszertárban kérdeztem meg, és igy vettem. Homeosra rászokni nem lehet.
2009. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. febr. 13. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

én is depressziós vagyok, nekem a noni segitett. még az arany kolloidot akarom kipróbálni. Állítólag még az orbáncfű hatásos rá, de azt nem merem, mert hosszú távú használata nem ajánlott.

meg van méág vmi rózsagyökér is, csak milyen, azt nemtom.

2010. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a mate teára is rátaláltam., és ez is jó)
2010. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!