Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt depressziora...

Vannak itt depressziora hajlamos anyukák, akiknek 15 hos koruli babájuk van?

Figyelt kérdés
MIndenunk megvan kivéve a segítséget,egyébként nem lehetne panaszom,de ygenge idegzetu vagyok,ezt már rég tudom,nekem gyyogyír az,ha emberek kozott lehetek,amire most nincs lehetoségem.Otthon vagyok a kisfiammaal,a nagyobbik fiam 11 éves,o már onállo,segítségem nincs,férjem sem az a típus,aki besegítene abba,hogy kicsit magam legyek a gyerekek nélkul,a családom elfordult tolem,mert vállaltuk a 2. gyereket,a testvéreimnek 1 van,tehát támaszom nincs.Nem is tanácsra lenne szukségem,inkább sorstársakra.Ne itéljetek el,mindent megadok a gyerekeimnek,szeretete gondoskodást,csak elég gyakran kiborulok,olyan helyen élunk,ahol társaság nincs,egész nap nincs kihez szolnom,nagyon nehéz így,foleg ,hogy ilyen természetu vagyok.Ne itéljetek el.
2010. dec. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Járj el napközben a kissebbel. Biztosan van arrafelé is pl könyvtár, kérdezd meg a bölcsiben van e játszócsoport...
2010. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen én ilyen vagyok:((((((Gyszert is szedtem anno.....

A védőnő szerint most is depis:(

Nálam 3 gyerek van, 11éves,3éves 2 hónapos.

Segítség semmi,ember Németbe.....hát elegem van.

Így van a dolgot nehezíti,hogy bár nem vagyunk egyedül mégis egyedül vagyunk, a gyerekek nem "megfelelő" társaság beszélgetésre.

Ha gondolod irj.

Kitartás nem vagy egyedül.

2010. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszolo,hát ismeros a helyzet,annak idejém,amikor terhes lettem,mindenki azt mondta,hogy majd segítunk,oszejárunk,eltelik az a pár nehéz honap,na ahogy megszuletett a fiam,rám sem nyitják az ajtot.Kis telepulésen élek,szorakozásra semmi lehetoség,néha ha kiruccanok,az sem vigasztalo.A minden napokban ugyanuyg egyedul vagyok,ja és én most kezdtem szedni a gyogyszert,de ez sem végso meg oldás.Nagyon igényes a fiam,1 percre nincs el egyedul,igaz ehhez szokott,mert nagyon sok egészségugyi problémája vot már 2 hos kora otajobban oda van figyelve rá.Csakhát az idegeim is végkimerulésben vanak,már azt veszem magamon észre,hogy egész nap csak uvoltozok,a nagyobbikkal is,de belátja o is,hogynagoyn csintalan a kicsi,állandoan elkovet valami rosszaságot,panaszkodni meg nincs kinek,férjem is azt mondja,kikell bírni
2010. dec. 7. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem, én hajlamos lennék rá.. 1 éves a babám, de én is sokszor kiborultam, ismerem magam, hogy én is nehezen viselem a bezártságot, és azt, hogy nincs időm zuhanyozni sem. Nagyjából azt hallom mindenkitől, hogy magamnak köszönhetem, mert nem tudom beosztani az időmet :-( Lám a szomszédban is van 2-3 gyerek, és ott mégis minden ok... Fogtam a babámat, és ahogy a 2 válaszoló is írta, elmentünk babás foglalkozásokra, és környékbeli kismamákkal átmegyünk egymáshoz, hogy a lurkók játszhassanak. Ez sokat segít. MOst biztos sokan el ítélnek, de én korábban úgy gondoltam, szeretnék még gyerekeket, de már nem így gondolom. Szerintem nálunk nem lesz kistesó :-( Minden jót Nektek, és boldog ünnepeket!
2010. dec. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajlamos vagyok a depire,gyogyszert szedtem anno,szules utan is sajnos beleestem,de kilabaltam belole.

nekem pont forditva van,egyedul szeretek lenni,nem szeretem az embereket.regen meg depi elott tarsasagi ember voltam,amolyan kozponti ember de utanna minden megvaltozott.jol elvagyok a lanyommal ketten,sehova nem megyunk meg boltba sem.

tudom ez rajtad nem segit,csak leirtam hogy van ilyen is.

2010. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!