Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Naponta hányszor adhatok...

Tundi79 kérdése:

Naponta hányszor adhatok neki, anyatejen kívül, mást is?

Figyelt kérdés
most kezdtem, a hozzátáplálást,kb 1 hete,és az lenne a problémám estére adhatok neki mást is mint anyatejet, mert kevés a tejem, a tápszert utálja!! nem lesz gond, ha estére adok,pl: almát.. stb..köszönöm a válaszokat!!5 hónapos most!!!
2011. febr. 14. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen még korai lenne, ráadásul ha almát vagy egyéb gyümölcsöt adsz neki attól csak éhesebb lesz. Inkább próbáld meg gyakrabban szoptatni és hidd el lesz elég tejed, vagy próbálj meg homeopátiás szereket az anyatej serkentésére,de egyenlőre még csak 1x kapjon az anyatejen kívül mást,még kicsi a többszöri evéshez.
2011. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is kevés volt már estére a tejem akármit is csináltam!

Én tejpépet adtam neki 5 hónapos kora óta, fürdés előtt kb 6 fél 7 körül, 7 fürdés, és utána cici.

ezt is be kell vezetni.

2011. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!