Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Naponta hányszor fertőtlenítet...

Naponta hányszor fertőtlenítettétek és mozgattátok füllyukasztás után kisbaba fülét, fülbevalóját?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nem mondták hogy kell fertőtleníteni,naponta kell mozgatni.Első nap nem érhette víz.Szerencsére nem is gyulladt be 1 hete van fülbe valója a kislányomnak,4 hónapos:)
2011. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sem fertőtlenitettem sosem,5 naposan kapta,sosem volt vele probléma,már 18 hónapos a lányom.
2011. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,nekünk kell fertőtleníteni de akkor ez részletkérdés,fontosabb a mozgatás.

És ezt mennyi ideig mert valahogy kiment a fejemből?Mármint hány hétig?

Mi is 4 hónaposak vagyunk!

2011. nov. 11. 07:56
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ecsetelőt. Egy hétig fertőtlenítettem naponta 2×. A vége felé már csak este. Mozgatni is ekkor mozgattam meg.
2011. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 11. 08:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 hét után lehetett kicserélni.

A kilövésnél mondta a doki, hogy csak akkor kell alkohollal törölgetni, ha begyullad, amúgy nem kell, elég a mozgatás.

2011. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szúrás volt, Bepanthen Plussal kellett kenni naponta 2*. Forgatni nem kellett, ha jól emlékszem. Védőnő csinálta 1 hónapos babának.

Nem volt semmi gond, már 2 éve megvan :)

2011. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk szúrták 7 hetesen. Nem fertőtlenítettem egyszer sem. Mozgatni viszont mindig mozgattam, amikor éppen szopott, abban a fülében, amelyik kézre esett. Nem gyulladt be. A csecsemős nővérek nekem azt mondták, hogy ha valami gond lesz vele, körömvirág krémet kenjek rá. Nem kellett szerencsére.
2011. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És meddig maradt az a fülbevaló amit belőttek?Ahogy lehetett kicseréltétek?Aki lőtte azt mondta 3 éves korig maradhat nem kell külön vennünk.Mi akartunk venni már ki is néztük,holnap mennénk megvenni de ez is olyan szép,hogy sajnálnám kicserélni főleg így,hogy ráér ilyen sokáig.
2011. nov. 11. 12:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi kicseréltük kb 6 hét után, mert volt másik babafülbevalója. Mai eszemmel inkább várnék vele pár évet, mert a 3,5 éves lányomnak kezd kicsi lenni a fülbevalója, és mindenképpen kell egy nagyobb a közeljövőben. Ha viszont nagyobb fülbevalót kapott volna először az elég furán nézett volna ki a 3-4 hónapos kislányomon.
2011. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!