Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A triciklit mennyi idos...

A triciklit mennyi idos kortol hasznalja a babatok? Ezt a tipust: kep lent.

Figyelt kérdés

[link]

Tehat azt, amit en tudok tolni es van korben a gyerek torzse korul "korlat", hogy ne tudjon kiugrani, kiesni.


Egy eves a kisfiam, most lesz a szuletesnapja, hasonlo triciklit szeretnek venni neki esetleg. Tavasztol szeretnenk hasznalni.

A fejlettsegerol annyit, hogy most indult el, motoron mar megul, hajtani meg nem tudja magat, valamint van ugralo zebra is, azon is ul, ugral, forog, leszall rola. Ezeket azert irom, hogy erzekeltessem mennyire kepes mar megtartani magat.

Szoval szerintetek tudnank hasznalni tavasztol, vagy meg pici lenne hozza?


2011. febr. 15. 09:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg annyit elfelejtettem, hogy eleg hosszu baba, 86 cm, szoval a laba szinte biztos, hogy leerne, nem csak a levegobe logatna az ulesrol. Ez is szamit gondolom.
2011. febr. 15. 09:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korától használjuk kisfiamnak. Még mostanában is azzal megyünk "sétálni" főleg. Nekünk ilyen van: [link]

Az első pár alkalommal mindig fel kellett tennem a lábát a lábtartóra, mert letette, és elakadtunk, nem tudtam tovább tolni. De most már csak szólnom kell neki, ha elfelejtkezik magáról, és véletlenül leteszi a lábát. Szóval mondom neki, hogy lábad, és már vissza is rakja a lábtartóra - pedált még nem éri el, hogy ő tekerje, majd tavaszra már talán az is menni fog - 16,5 hónapos.

2011. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtal!

Mar csak annyit mondj meg nekem, hogy lehet-e ezt konnyen iranyitani a tolokarral?

Tehat egyenesen haladasnal nem forog-e ossze-vissz (felteve, hogy a baba meg nem iranyitja), illetve kanyarodni lehet-e vele ugy, hogy csak a tolokarral probalok fordulni?

2011. febr. 15. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon frankón lehet vele kanyarodni, egy kézzel szoktam irányítani. Nagyon szuper járgány, nagyon szeretjük.

Talán annyi, hogy ne műanyag vázast vegyél, hanem fém vázast. Amit linkeltem, az fém vázas, sokkal tartósabb, mint a totál műanyagok.

2011. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze szépen lehet vele kanyarodni, arra megy, amerre akarom, és egyenesen haladásnál sem megy össze-vissza. :)
2011. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnak ilyet vettünk tavaly, mikor 15 hónapos volt:


[link]


Az idén már sokkal jobban ki tudjuk használni, talán tavaszig tekerni is megtanul majd.

Mi nem akartunk állatformásat venni. Ez jobban tetszett.

2011. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, mind hasznos volt.

Ugy gondolom lesz tricikli szulinapra. :-)

A fermvazra en is odafigyeltem, vegul olyat valasztottam (bar meg nem 100%), viszont inkabb allatformasat. Nem az allat miatt, hanem amiatt, mert az napfenytetos is, amit szeretnek ra, viszont a sima tricikliformajubol a napfenytetos valtozat meg joval dragabb, annyit nem akarok rakolteni.

2011. febr. 15. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

13 hónaposan kapott egyet a kisfiam is, bár azon nincs lábtartó és korlát sem, csak simán egy övvel becsatolható. De már felül-leszáll róla (15 hónapos most) és most a jobb időkben már kinn is használtuk.

Szerintem élvezni fogja a te babód is. Mondjuk azt nem tudom, az a fajta amit linkeltél milyen, de én azért olyat vennék, amiről az a korlát leszerelhető.

2011. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!