Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hatalmas dilemma! Ti megtennét...

Hatalmas dilemma! Ti megtennétek ezt a gyerekeitekért, gyerekeitekkel? (Lent. )

Figyelt kérdés
Anyagilag csődbe mentünk a hitelek miatt (frank, és felment a törlesztés), sorban jönnek a felszólítások az elmaradt rezsi stb. miatt. Más megoldás nincs, mit a külföldi munka, ami összejönni látszik, de hamarabb helyrerázódnánk, ha én is kimennék a férjemmel egy szezonra. Viszont akkor a két gyerekünket a nagyszüleire hagynánk. Laktunk már náluk, nagyon szeretik őket. A nagy hatéves lesz nemsoká, a kicsi kettő múlt. Nem tudom, mit tegyek.
2011. febr. 18. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2011. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Én sem.
2011. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
87%
Én nem tenném meg mert a gyerekeknek a szüleik mellett van a helyük. Én is a nagy szüleimmel éltem 2 évig és nagyon hiányoztak a szüleim!
2011. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Költözzetek vissza családostul a nagyiékhoz, adjátok bérbe a hiteles lakásotokat. Mindketten országon belül dolgozzatok.

Nekem ez a véleményem.

2011. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsónak: miért éltél velük, nálatok is ilyen szitu volt? Milyen volt utána, amikor újra a szüleiddel voltál? Nagyon megviselt, megváltoztál?
2011. febr. 18. 19:29
 6/28 A kérdező kommentje:

(Az előző akkor az utolsó előttinek szólt.)

Nem tudunk visszamenni, nincs hely (szobabontás miatt). :(

2011. febr. 18. 19:30
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

azt nem írtad,hogy meddig tart egy "szezon"?Azt sem,hogy mennyire messzire mennétek?Vagyis haza tudnál e járni pl hétvégente(mert mondjuk csak ausztriába mész...)

mert pl ha te csak fél évre mennél ki,azt be lehetne vállalni.

2011. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen, kb. fél évre, áprilistól októberig, de nem tudnánk hazajárni, mert hatnapos munkarend van. :( Max. ha kapunk több szabadnapot.
2011. febr. 18. 20:26
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

nem :(( vmi más megoldást keresnék!!!!

Szerintem a fél év nagyon megviselné a gyerekeket!


Sajnálom h ez van :(!

2011. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem, én nem mennék ebben a helyzetben.

Inkább tartson tovább, míg helyrerázódtok, de a gyerekeket ne hagyd itt! Egy kétévesnek nagyon sok a 6 hónap.

2011. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!