Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz errol a babakocsi...

Mit gondolsz errol a babakocsirol? Lattal mar ilyet eloben? Esetleg tapasztalatod is van rola?

Figyelt kérdés

[link]


Most kulfoldrol tudnek vasarolni egy ilyet, ismerosom hozna el. Nekem nagyon tetszik, varosban hasznalnank, sokat autozunk, igy az szuper, hogy kicsire osszecsukhato.

Viszont meg soha nem lattam ilyet eloben.

Az ara nem ennyi lenne, ennyit nem adnek ki erte, mint a link alatt szerepel, meg fele ennyibe sem kerulne labzsakkal, napernyovel, meg egyeb kiegeszitokkel egyutt sem.


2011. febr. 18. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kereke az első úthibánál kitörne.Én nem venném meg.Ez inkább akkor jó,ha plázázni mentek
2011. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos kortól való kocsit én inkább olyat vennék, ami esernyőre csukható. Meg azok általában csak 6 kilósak.

Nem rossz egyébként, bár tényleg fura a kereke.

Ja igen, ezek az esernyőkocsik (a jobbak) kb 20-30ezer ft-ba kerülnek, szóval szerintem ez drága.

2011. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az esernyokocsik nekem egyaltalan nem tetszenek. Kaptam egyet kolcson, ami elvileg az egyik legjobb esernyokocsi volt (egy nem olcso pegperego, de a nevere mar nem emlekszem) es nekem nagyon nem tetszett...
2011. febr. 18. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok, akkor hajrá :) Főleg, hogy ár alatt meg tudod szerezni, akkor vedd meg.
2011. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, mintha nagyon a földön ülne benne a gyerkőc. A kerekeiről meg ne is beszéljünk... tényleg plazakocsi.
2011. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :-)

Plazaba ugyan nem sokat jarunk, de hegyoldalban sem, ugyhogy kiprobalom.

Vegulis ha elso nehany hasznalatnal nem jonne be, akkor el tudom adni annyiert amennyiert vettem.

2011. febr. 18. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg.

Túl dizájnos, de szerintem nem kényelmes.

2011. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!