Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy régebbi babakocsiról...

Egy régebbi babakocsiról szeretnék fotót. Kb 15 éve volt nagy divat ez a típus?

Figyelt kérdés
Azt hiszem hauck a márkája, mindenkinek zöld volt a babakocsija. Olyan amerikaias stílusú volt ez akkor.
2011. szept. 24. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kis vagy nagy kerekű kocsira gondolsz? Nekem anno Marco babakocsim volt, akkor ez volt az egyik sláger. Ez kiskerekű, két funkciós kocsi volt. A másik kocsink meg egy klasszikus Peg Perego volt, nagy kerékkel, hatalmas mózessel, külön ülőrésszel..
2011. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsi a kereke, ha jól emlékszem elől bolygósítható. Nem túl tágas babakocsi. Fektethető teljesen, de inkább sportkocsinak volt alkalmas, mert elég kicsi a fekvő felülete. A szín van előttem, tiszta zöld, még a fogója is. A kerekei meg ha jól emlékszem fehérek voltak.
2011. szept. 24. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmi? [link]
2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jujj de ügyes vagy , köszi! Nem pontosan ez volt, kicsit másnak tűnik az anyaga, ez olyan puhább, amire én emlékszem síma vastagabb műanyagosvászonos, nem tudom leírni. De alapjaiba nézve így néz ki mindene. Kereke is, fogója is, még a márkanév is odavan írva. Nyilván ebből a zöld babakocsiból is több márka van.

De köszi!!!!!!Én erre se találtam volna rá :)

2011. szept. 24. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, kétféle volt. A Hauck és a Marco. Legdivatosabb az almazöld volt :) A fiamnak volt Marcoja.. 19 éve.. :)
2011. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg itt, hogy közte van-e a kép, amit keresel:

[link]

2011. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs közte, de így is nagyon jó, mert gyakorlatilag egyformák. Nagyon szuper :)
2011. szept. 24. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Az unokahugomnak is ilyen volt. Almazöld alapon színes, nagy pöttyökkel. Az unokahugim már lassan 20 éves. :)
2011. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én unokahúgomnak is ilyen volt 18 éve, csak lilában. Amúgy nem tudom miért érdekel ez a kocsi, gondolom csak kíváncsiságból kérdezed és nem ilyet szeretnél venni. Emlékszem a sógornőm nagyon nem volt vele megelégedve, még a buszra sem tudott vele felszállni, és a lépcsőn ki is tört a kereke. Pedig akkor ez volt a legdrágább babakocsi a piacon.
2011. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy eszembe jutott:) Meg akartam nézni, de sehol nem találtam. Gondolom mással is előfordul ilyesmi amikor megpihen az agya:)
2011. szept. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!