Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek is van bőrkemé...

Anyukák, nektek is van bőrkeményedés a bokátok külső élén a sok töröküléstől?

Figyelt kérdés

Kérdés inkább vicces, mint komoly, de nekem is és az összes barátnőmnek bőrkeményedésünk lett a bokánkon, ahogy ülünk a földön a gyerekek mellett játék közben.

Nektek milyen a bokátok?

:)


2011. febr. 23. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én is feltehettem volna.

:))nekem nagyon durva,már kész vagyok tőle és nem puhul akár hányszor kenem.

Szerinted,hogy fog elmúlni?

2011. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, nincs.

nem csak törökülésben szoktam ülni.

2011. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csak a bal lábamon, de nem múlik semmitől...:(

biztos az van mindig alul.:)

2011. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar gyerekkorom ota nem ultem torokulesben a tornaorakon kivul, pedig van gyerekem. En siman leulok melle.
2011. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábfejemen van meg a térdem is érdesebb. Nem törökülésbe ülök, hanem a sarkamon, úgy, hogy térdelek, esetleg féloldalt. Először csak az egyik lábfejemen volt, és nem tudtam rájönni, hogy mi az a folt, azt hittem, cipő nyomta ki. Aztán pár hónappal rá a másikon is lett, és akkor gyúlt a világosság a fejemben, hogy bőrkeményedés. Nagyon csúnya, nagyon boldog lennék, ha elmúlna :(((
2011. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem borzalmas. Állandóan üldözni kell az autóival körbe-körbe a nappaliban. :-)
2011. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt mondom, addig jó, amíg ott a bőrkeményedés, mert addig legalább itthon vagyunk a gyerekekkel :)

Ha visszamegyünk dolgozni, úgyis elmúlik majd...

2011. febr. 24. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú,de örülök,hogy másnak is van:-))Nem rosszindulatból,de már arra gondoltam,hogy üszkösödik a lábam,vagy mi a fene...Most minden este fürdés után napraforgó olajjal kenem be,és nappal is többször bekenem.Vettem vastag méretre vágható ragtapaszt,és kipárnáztam a bokacsontomat...Majd meglátjuk,mennyire használ.
2011. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!