Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cukorbetegen több gyereket...

Cukorbetegen több gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 gyermekes anyuka vagyok. Minden lurkót cukrosan szültem, 11 éve vagyok 1-es típusú, jelenleg pumpás.

Ismer valaki 3 esetleg 4 gyermekes anyukát, aki NEM terhességi cukrosan, hanem 1-es típussal szült? Tapasztalatok? 4.-et terveznénk, de nem ismerek senkit, aki ezt cukrosan bevállalta volna. Ugye nem lennék egyedül?????


2011. febr. 24. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm cukorbeteg, rövid időn belül (3 év) 2 babájuk is lett, teljesen egészségesek, gyönyörűek. :)

Mivel még kicsik, nem tudom, hogy terveznek-e többet, bár ki tudja... Ha nem terveznek többet, az biztos nem a cukorbetegség miatt, inkább a bizonytalan anyagiak lenne az oka.

2011. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van.a harmadik gyerek születése után 1 évvel beteg lettem.pajzsmirigy tultengésem lett,zöld hályog a szememen és cukros is.igy szültem a negyedik babát.aki teljesen egészséges.bár az orvosok lemondtak róla.mert az ő praxisukba ilyen nem nagyon volt hogy valaki cukrosan válaljon babát.igaz nem volt tervezve de az abortuszt semmilyen körülmények között nem válalltam volna.három sima szülés volt.ő sajnos császáros volt idő elött 36 hétre.mert belekeveredett a köldökzsinórba spirál szerüen esélye nem lett volna simán megszületni.szerintem ha nincs gond a cukroddal simán beválalhatod.nekem is simán meglehetee volna.de leesett a szivhangja és ezért kellett a császár.
2011. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3. gyerekem születése után derült ki, hogy 2-es típusú diabéteszem van. Azóta született még egy kislányom, és most várom a következőt. Az orvos véleménye szerint szoros kontroll alatt nem lehet probléma.
2011. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! Konkréten mire vagy kíváncsi? Én is cukrosan szültem 3 gyereket 3,5 év alatt.Nem a cukorral van a baj, ha van jó orvosod és karban tartod, hanem az idővel, hogy épp magadra nem jut. Én néha arra sem emlékeztem, hogy beadtam-e az inzulint, vagy nem. A doktornőm is azt mondta, hogy többet e miatt ne szüljek, mert az ő praxisában is van egy 4 gyerekes anyuka, és neki is ezzel van gondja, hogy mire ellátja a 4 gyereket, magáról már teljesen elfeledkezik. Egyébként meg, ha van segítséged és szeretnél még egy gyereket, szerintem ennek nem lehet akadálya. Mostanában én is gondolkodom egy negyediken, mert már óvodásak, és talán már nem felejteném el beadni az inzulint:-)).
2011. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!