Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Húsvétra gyurma figurákat...

Húsvétra gyurma figurákat készítenénk kacsát nyuszit, Miből lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Tavaly sólisztből csináltuk, de mire kiszáradtak, el is torzultak, nem jó... Süthető gyurma nekem drága hogy olyan sok színt vegyek, levegőre száradóval dolgoztatok már? MIlyen? Megéri? Mennyire hamar szárad? És mennyire tartós?
2011. febr. 25. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi már használtuk a levegőre száradókat,de szerintem azok sem éppen olcsók.A só liszt gyurmát hogyan készítetted el??Nekem van egy olyan receptem,amibe kell tenni étolajat,és párolt sóval kell elkészíteni,utána meg ki kell szárítani sütőben.Igaz csak egy láblenyomatot készítettem belőle,de már 1 éve megvan,és ugyanúgy néz ki,mint amikor készült.Nagyon jó lett.Érdemes lenne több,só-liszt gyurmát is kipróbálnod szerintem,mert ami jó gyurma,nem ragacsos,az drága.
2011. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!