Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhszájseb műtét? Akinek volt...

Méhszájseb műtét? Akinek volt segítene?

Figyelt kérdés
2 éve szültem és az orvos most szólt,hogy elég csúnya méhszájsebem van.Műtétet említett,4 nap kórházzal.Akinek volt ilyen leírná.Köszönöm.
2011. febr. 25. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhszájsebem, de még szülés előtt. Anyukámnak is volt, neki utána. Őnála akkoriban égették, azt már nem csinálják. Nekem fagyasztották. Nem kellett ott maradnom 4 napra, sőt egyre sem. Igazából nem is nevezték műtétnek. 2 Ft-os nagyságú volt a sebem.
2011. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt,de majd lesz. Már beszéltem róla a dokival. Azt mondta,reggel bemegyek a kórházba éhgyomorra,még aznap délelőtt meg is műtenek,kb.20 perc a beavatkozás,rövid altatásban történik. Zavartalan ébredés után,ha nincs hányinger,hányás stb. akkor délután már haza is lehet menni,nem is kell 1 éjszakát sem ott aludni.
2011. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta van méhszájsebem, eddig nem kellett műteni. Viszont a 3.szülés után nyitva maradtam, és emiatt méhszájplasztikám lesz. Kivágnak egy kis darabot.
2011. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mit mondtak nektek, hogy ezt hogyan fogják csinálni?

Csak mert nem értem, hogy miért altatnak, miért nevezik műtétnek. Vagy jelentősen nagyobb a sebetek, mint nekem volt?

De emiatt sem világos, mert egyik barátnőmnek 10 Forintos nagyságú volt és neki is fagyasztották, ő sem maradt ott éjjel. Nem is egy kórházban kaptuk a kezelést.

2011. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen sebem, lézerrel távolították el, pár óra az egész és hazamehettem. Altatást nem kaptam, sem érzéstelenítést. Nem fájt, inkább kellemetlen volt.
2011. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 25. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhszáj sebem, magas rizikófaktorú HPV vírussal fertőzve, ami azt jelenti, hogy hamar elrákosodhat. A műtét neve: conisáció. 20 perc, egy pici rész kikanyarítanak a méh szájról. Egy éjszakát kellett a kórházban tölteni.
2011. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló,valószínű nekem isműtétem lesz.még várjuk a rákszűrés eredményét.leirnád,mi volt aműtét után?és azóta hogy vagy?
2012. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!