Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhszájseb eltávolítása?

Méhszájseb eltávolítása?

Figyelt kérdés
Mennyire fájt,és hogy csinálták?meddig gyógyult?
2011. szept. 21. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Fagyasztásra, vagy plasztikára gondolsz?
2011. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fagyasztották,olyan nagy volt hogy 3szor kellett.Egyáltalán nem fájt,viszont sokba került.
2011. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fagyasztani fogják.
2011. szept. 21. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem nem fájt, de kellemetlen volt, persze lehet, hogy csak azért, mert tudtam, mit csinálnak:(

5 perc alatt megvolt, simán a rendelőben. olyan, mint egy rendes vizsgálat, csak egy hosszú, egyenes valamit a doki odaérint, amiből folyékony nitrogén jön ki, az fagyaszt. (lehet, hogy nem nitrogén, de valami gáz az biztos).

nem kellett fizetnem, nem magánrendelés, csak sima kórházi, ahová járok. utána viszont nagyon véreztem, készülj betéttel, mert tampont használni, ülve fürdeni és persze szexelni sem szabad a következő menstruációig.

2011. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, nekem is fagyasztás volt!

Nekem az egészbn az volt a kellemetlen, mikor utat csinált magának a doki!Maga a fagyasztás nem fájt!De utána csak betét, nekem vagy két hétig iilyen vérzésszerű volt, csak sokkal vizesebb (a dokim húslé szerű folyásnak hívta) és retgeteg betét kellett!Nekem azt javasolta legalább 3 hónapig nem használjak tampont! :( Sexelni talán 6 hétig nem lehetett, és két hétig nem lehetett emelnem!De én nagyon görcsöltem is abban a két hétben!Bár én mensikor is görcsölök!


Gyors gyógyulást kívánok!

2011. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is éreztem-altatásban csinálta a dokinőm-és lézerrel,hogy ne hegesedjen.Ez azért fontos,mert természetes szülésnél sokkal nagyobb fájdalmakat érezhet az ember.Utána 2-3 napig otthon voltam,és 2 hétig nem emeltem nehezet(de fájdalmaim nem voltak).Azóta megsz
2011. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs,elment.Szóval azóta megszületett a 2. csemetém(a műtétkor már volt 1 gyerekem)-hüvelyi úton-és mivel heg nélkül gyógyult a méhszájseb,semmiféle plusz problémát nem okozott.
2011. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én sztk ba megyek,de nagyon rendes ügyes a doki.Már van egy fiam.azt mondta valószínű a szülésből maradt vissza a seb.
2011. szept. 21. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fagyasztották. Sajnos rossz élmény volt.

Erős menstruáció-féle görcsök jöttek. alig vártam, hogy vége legyen. Szerencsére apukám vitt el a kórházba, nem tudtam volna hazavezetni. Szabályosan rosszul voltam utána, hányinger, szédülés, minden...

Állítólag ez nem jellemző, csak én voltam ennyire szerencsétlen.

2011. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.Remélem én nem járok így.
2011. szept. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!