Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másoktól is eltávolodtak a a...

Másoktól is eltávolodtak a a rokonok, barátok, ismerősök, munkatársak amióta babátok van?

Figyelt kérdés

Csak nekem esik rosszul, ha nem válaszolnak az üzeneteimre? Én már teljesen belefáradtam!

Engem érdekelne, hogy hogy vannak, de ha nem képesek válaszolni, (pedig tudom, hogy fent vannak pl. az iwiw-en is, mert látszik), akkor engem sem érdekel már, ha mondjuk 2 hétre rá válaszolnak, ha válaszolnak egyáltalán. Csak én fújom fel, vagy más is így gondolja?


2011. febr. 26. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam, hogy írni kellene nekik egy vicces üzenetet ezzel kapcsolatban, csak nem tudom, hogy mit?!
2011. febr. 26. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:

szia


nem vagy egyedül, nálam is így van régi munkatársak ismerősök le sem sz@rnak, max addig kíváncsiak még eljönnek körbe nézik a lakást utána meg meg sem ismernek...

engem már nem érdekel


én legtöbbször a babás fórumokon ismerkedek meg 1-2 anyukával és többnyire velük beszélgetek, egész nap itthon vagyok egyedül a gyerekekkel nincs kihez szóljak, mindig baba nyelven sem beszélhetek...


talán majd ha vissza megyünk dolgozni jobb lesz

2011. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elmaradtak a barátnőim... Pedig előtte minden héten találkoztunk, hívtuk egymást. Engem is nagyon bántott az elején, aztán beletörödtem, hogy attól én itthona maradtam a abóval, nekik zajlik tovább tovább az életük... Az elején csak nem akarnak zavarni, aztán nem mernek elhívni sehova, mert azt gondolják úgysem tudok eljönni a baba miatt, aztán szépen elmaradoznak... marad a net, meg néha egy-két mizu telo, persze már nincs miről beszélni, mert nem vagyunk benne egymás életében... Én nem gondoltam volna hogy így lesz!
2011. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy ez a barátok hibája? Ők nem tehetnek róla, hogy már különbözik az életetek és ti sem vagytok ettől jobban, mert sokszor jönnek ilyenkor az anyukák ezzel 'mi már magasabb szintre léptünk' szöveggel.
2011. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy miért gondolom? Talán azért, mert én keresem őket (havonta legalább), nekik eszükbe sem jutna megkérdezi, hogy vagyunk! Pedig én még névnapra és a szülinapjukra is írok, rólam meg a kislányomról meg feledkeznek! Nem hiszem, hogy más lennék, csak van egy gyerekem!
2011. febr. 26. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
az én munkatársaim is elfelejtettek teljesen.még próbálkoztam néha,de mostmár meg sem próbálom,minek.próbálok a környezetemben új barátnőt keresni,itt meg olyan zárkózottak az anyukák.
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rokonok nem, sőt olyan rokonokkal is találkozgatunk, akikkel előtte alig, mert kíváncsiak a kicsire :)

Ismerősök, barátok változtak. Ahogy 18.11 írta megváltozott az életünk, nem azért mert "magasabb szintre léptünk", egyszerűen csak teljesen más élethelyzet kisgyerekes szülőnek lenni, mint mondjuk egyedülállónak vagy kamasz gyerekes szülőknek. Nincs annyi közös téma, sodor az élet százfelé. Viszont vannak új ismerősök, barátok, kisgyerekes család mind :).

Munkatársak: jóformán eltűntünk egymás életéből, mert ami összekapcsolt minket az a munka és a közös munkahely, ezen keresztül a közös ismerősök voltak. Ezek kiestek, mivel nem dolgozom. Kb fél évente megy egy-egy mail, nincs közös téma. Ez van, majd ha újra dolgozom lesznek új kapcsolataim.

2011. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!