Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik ilyen vizsgálat...

Létezik ilyen vizsgálat (egészséges lesz e)? Hogyan zajlik az a vizsgálat, amivel megmondják, hogy lehet a baba?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy van olyan vizsgálat, hogy még a baba-projekt előtt kivizsgálják, hogy az adott párnak ha összejön a baba, akkor az egészséges lesz e. Hát ez így előre nekem elég furán hangzik, mert ha már megvan, mind magzat ésígy az oké. De havalóban létezik, akkor mi ez éshogyan zajlik?
2010. jún. 22. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Van elötte genetikai vizsgálat, de azért fizetni kell, és azt hiszem igen sokat. Megnézik milyen betegségek voltak a családban, esetleg rejtett genetikai betgsége van-e valamelyik szülönek. (unokatesóméknak egy genetikai betegséggel született a baba ami azért lett, mert mindkét szülö hordozója volt ennek a betegségnek, persze foggalmuk sem volt róla)

De még ekkor is lehet probléma.

2010. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ilyet akkor érdemes csináltatni, ha volt már gond a családban, egyébként ez se 100%, mert bármi közbejöhet, jó adag pozitív gondolkodás, ez segít
2010. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok, csak érdekelt, hogy van e ilyen, mert olyan furcsán hangzott számomra.

A másikra (lehet e baba) remélem nem lesz szükség. Azért köszi!

2010. jún. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!