Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma voltam 6 hetes kontrollon...

Ma voltam 6 hetes kontrollon szülés után. Írt fel a doki Cerazette fogamzásgátlót. Muszáj megvárni az első mensit vele vagy bevehetem most is?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni tőle.De mintha már olvastam volna itt hogy nem muszáj megvárni.
2011. márc. 16. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni,mert lehet,hogy sokáig meg sem jön,de olvasd el a tájékoztatón,hogy pontosan hogy is kell,mert már nem emlékszem.
2011. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megvárni, mert lehet, hogy csak 1 év múlva fog megjönni.

Kezdd el szedni és kész, ezt folyamatosan kell, nincs benne szünet.

Lehet, hogy majd néha fogsz tőle pecsételgetni.

2011. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 16. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni, én több, mint egy év után menstruáltam először, mivel a kislányom szopizott, akkor jött csak meg amikor megritkítottam a szopikat. Szóval nyugodtan kezd el szedni,hisz ez direkt szoptatós anyukáknak való.
2011. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!