Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a gyermekem...

Hogy oldjam meg a gyermekem reggeli bölcsibe jutását?

Figyelt kérdés
Sajnos én a kereskedelemben dolgozom és ha délelőttös vagyok akkor 5:45-re járok majd dolgozni.A páromnak 6 órakor már a vonaton kell lennie útban a munkahelyére.Nagyszülők nem egy városban élnek velünk.Ismerőseink alig vannak.Teljesen kikészültem már ez miatt.Mit csináljak?????
2011. márc. 3. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor nyit a bölcsi?


Nincs szomszéd néni,aki tudna segíteni?

2011. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kecskeméti vagy én segítek nagyon szívesen neked.
2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy Anyukát a bölcsiben,aki tudna segíteni,mert közel laktok.
2011. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felajánlást ,de sajnos Abonyiak vagyunk pedig jó lenne.Az akit jobban ismerünk szomszéd néni az maga is korán jár dolgozni.Van egy másik néni akire esetleg gondoltam és egy kicsit ismerem is ,de tőle sem várhatom el ,hogy az én gyerekem miatt otthagyja egyedül a lakásban a beteg fogyatékos 31éves lányát.A bölcsi 6kor nyit.Azért várom még az ötleteket!köszike!
2011. márc. 3. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy 17-18-19éves gimnazista ismerős egy kis plusz pénzért?

Mikor párod indul akkora odamegy, és elviszi a bölcsibe a babát.

2011. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a bölcsiben. Nálunk is van 2 ilyen anyuka, aki miatt fél6kor nyit a bölcsi azokon a heteken, mikor délelőttösek. Ha nem is nyitnak ki, lehet hogy tudnak valakit, akihez beadhatod reggelente a babád, mikor indultok.
2011. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnád a munkát változtatni? Mondjuk fél órával később menni és fél órával többet dolgozni vagy új munkahelyet, ami gyerekbarát? Mert mindig valaki idegen fogja vinni a gyereket bölcsibe, oviba, iskolába? Mert azok sem nyitnak 6 előtt.

Ha ennyire megoldhatatlan a dolog, akkor én inkább munkában egyezkednék és váltanék.

2011. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!