Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasonló probléma valakinek...

Hasonló probléma valakinek ovikezdéskor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdi az ovit,most tartunk a beszoktatásnál.Sír sokat,hogy ne menjek el,meg szinte végig sír,hogy haza akar menni.most ott tartunk,hogy picit otthagyom,míg elmegyek boltba,vagy a dolgom elintézni.Ez kb. fél,háromnegyed óra.Utána visszamegyek,és még egy picit bemegyek,játszunk,csak hogy tudja,hogy ha elmegyek,vissza is megyek,nem hagyom ott soká.Sír,de a legnagyobb probléma nem ez,hanem az,hogy nem hajlandó engedni az óvónéninek,hogy segítsen neki pisilni,hanem csak én,óvónéni nem nyúlhat hozzá,mert keservesen sír,hogy "anyával akarok".EZ addig okés is,míg a beszoktatás van,és ott vagyok,de ha élesbe megy a dolog,és nem leszek ott akkor mi lesz?Aki volt hasonló helyzetben,azoknál hogy alakultak a dolgok?Megoldódtak?Félek,hogy ha nem leszek ott szólni se mer,hanem majd inkább be fog pisilni,pedig itthon sose szokott bepisilni.
2011. márc. 3. 19:30
 1/5 anonim válasza:

Az előző tanácsát nehogy figyelembe vedd. Gyereket nem pofozunk...

Próbáld meg megmagyarázni neki, hogy ovónéni segít majd neki, és hogy te elmész,de majd visszajössz stb... Nem hiszem h ez sokat fog az elején segíteni, de majd beleszokik... És nem hinném hogy bepisilne. Ha meg egyszer megtörténik, az se a világ. Az ovónénik hozzá vannak szokva az ilyen helyzetekhez... És szerintem úgy el fogja magát szégyellni, hogy máskor inkább hagyja majd hogy segítsenek neki.

Sok szerencsét :)

2011. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,de nem látom,hogy írt volna már rajtad kívül valaki.Vagy kitörölték?Miért,mit írt?
2011. márc. 3. 19:48
 3/5 anonim válasza:
előttem írt... gondolom törölték... azt írta h 2 pofon a megoldás...
2011. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
soha nem ütném meg a gyerekem.Annál inkább az ilyen válaszolókat,mint ő is volt...Neked pedig Köszönöm.
2011. márc. 4. 08:02
 5/5 anonim válasza:
Egyet értek veled :) Jó hogy vannak ilyen szülők is,mint te :)
2011. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!